Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdekelhetem ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdekelhetem ezt a férfit, vagy csak úgy szóbaáll velem?

Figyelt kérdés

Még tavaly ismertem meg egy férfit a munkahelyemen.

Idősebb nálam kb. 15 évvel, meg nős is.

Nekem első alkalommal szimpatikus volt már, és amikor továbbra is összetalálkoztunk a munkahelyen időnként, mosolygott rám, érdeklődött felőlem, hogy vagyok, mi újság velem, ilyenek.

Én úgy gondolom, hogy én is szimpatikus lehetek neki, máskülönben biztos nem foglalkozna velem, viszont semmilyen utalást nem tett, csak annyit mondott, hogy majd egyszer sokat beszélgetünk.

Nekem nagyon szimpatikus ő, de nem tudom, mit tegyek.

Tudom, hogy el kellene felejtenem, de a legtöbbet akarom kihozni ebből a dologból, hátha sikerül.

Vélemények?



2014. márc. 3. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Nős. HAGYD BÉKÉN.
2014. márc. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"meg nős is. "


-> ne tegyél semmit.

2014. márc. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Felesége van. Szerintem az a legjobb ha nem teszel semmit.
2014. márc. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne tegyel semmi majd a ferfi kozeledik. Ha huseges tipus es te ramozdulsz az eleg kellemetlen lesz neked a tovabbiakban.
2014. márc. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én egyszer sem kerestem.

Ha összefutunk, szóval tart kicsit.

Szimpatikussá vált.

Nem tehetek róla, hogy ennek ellenére így érzek.

Kövezzetek meg, tessék!

Sok álszent ember, mert még senki nem követett el hibàt.

Az, meg hogy nős, sosem tudni, mit jelent, hogy élnek, amíg meg nem ismeri sz ember a másikat.

Lehet, hogy jól élnek, lehet, hogy nem, senki sem tudja.

2014. márc. 3. 17:56
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok szent. Követtem el hibákat, de sosem tettem tönkre más párkapcsolatát. Az első.
2014. márc. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem hiába van felesége. Ő már megtalálta azt a nőt akivel szeretné leélni hátralevő életét. De mondhatunk neked akármit, úgysem fogod megfogadni a tanácsainkat. Második voltam.
2014. márc. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A mai világban annyira kihalt az udvariasság, hogy ha néha felbukkan, összetévesztik a flörttel, udvarlással. Nem lehet, hogy erről van szó? Nekem is van olyan ismerősöm, aki kedves, udvarias, (de hála istennek nem akar tőlem semmit, ahogy én se tőle) és nős is.
2014. márc. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!