Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogyha egy lány összejön a legjobb barátnőjének a bátyjával?

Figyelt kérdés
Ti hogy reagálnátok?
2014. márc. 3. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi rossz nincs ebben. Meg ha a legjobb barátnője akkor csak megbeszélik ezt.
2014. márc. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En voltam a baty helyeben, de csak evekkel utana tudtam meg, hogy tetszettem hugom legjobb baratnöjenek. Pedig ö is nekem, csak nagyon ritkan talalkoztunk es többek között ezert nem tettem semmilyen lepest fele. Utolag sajnalom, mert most is gyönyörü lany, de nemreg ferjhez ment (egy olyan pasihoz, aki nem igazan becsüli meg) es en is több eve parkapcsolatban elek baratnömmel.


Ezzel azt akarom mondani, hogy az evek mulasaval nem az elkövetett hibakat fogod megbanni, hanem az elmulasztott lehetösegeket!



*baratnöd lehet, az elejen kicsit feltekenykedik, de a batyja a csaladja es teged is szeret, ha mar baratnak tart. Igy igazabol örülnie kellene nektek.

2014. márc. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddig válaszokat, mg valaki?:)
2014. márc. 3. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!