Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Holnap fogom latni de sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap fogom latni de sose nez ram?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy tudom hogy 100X ilyen kerdest kiirtam mar de most ezt nem ertem.. kerdesem : van egy pedagogus a suliban es nem ertem mi baja... nekem nagyon bejon szerelmes vagyok bele en 13 vagyok o 23 .. viszont meg hozza se szoltam soha nem is neztem meg soha csak facebookon... parszor.. bejeloltem de vissza se jelolt.. en nem akarok nyomulni es nem is nyomulok .. de kerul... Mindkettonknek a fejlesztoben lenne orank de o mostmar besem jon amikor bent vagyok.. kerul .. Anyit szoltam hozza multheten hogy VISZONLATASSRA.. igaz picit hallkan..de nem koszont vissza !! es nem tudom miert.. nem tudhatja hogy szeretem.. az iskolabol nem mondtam el senkinek.. Csak a volt osztaly tarsamnak akinek az a pedagogus tart fejlesztot... es holnap ujra latni fogom ! nem tudom mit tegyek.. kerul... pedig nem is nyomulok !! csak bejeloltem facebookon.. nem tudom miert teszi .. A baratnom fogadott testverem meg folyton kirohog.. persze segit mindig .. szerintetek miert kerul ?? es hogy beszeljek vele ? lehet tetszem neki ?

2014. márc. 3. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy nem akar semmit egy 13 évestől?
2014. márc. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
a tanárod, értem h nem nyomulsz de lehet h lárszik. sztem ennyi korkülönbség belefér csak... mégis a tanárod és lehet h van barátnője, próbáld meg elfelejteni legyél vele tök normális és ha nem néz rád akk fogadd el h szimplán b*nkó
2014. márc. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem a tanarom..meg egyetemista :) es... nem tudom nem is szoktam nezni... a facebookon tudtam meg aztis hogy zold szeme van.. eloben meg nem is neztem !! de azelott meg koszont is stb csak az utobbi idoben pedig nem tudhatna szerintem..
2014. márc. 3. 19:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Rossz hírem van, de úgysem érted meg: hülye vagy sajnos, de éppen emiatt nem is veheted észre magadon...


Áh, agyrém az egész...


(Nagy az Isten állatkertje)

2014. márc. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!