Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek ilyen lányok egyáltalán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

WheneverYouWant kérdése:

Léteznek ilyen lányok egyáltalán?

Figyelt kérdés
aki 25 év alatt van. Dolgozik már, jól keres és megáll a pénz a kezében. Minden hónapban tud félretenni. Nincs otthon neki 50 csizma 50 magassarkú meg 50 táska.
2014. márc. 3. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak kivancsisagbol, ha 20 van neki, az meg belefer?
2014. márc. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
minden klappol, most örülsz?
2014. márc. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
és ha pont 49? viccet félretéve: 25 alatt = nincs egyetemi végzettsége, vagy éppen van, vgay nagyon kezdő = nem biztos hogy olyan jól keres... dehát biztos akad. aki keres az talál, csak ezt ránézésre nem lehet megmondani hogy ki hogyan bánik a pénzzel.
2014. márc. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ne a számokon akadjatok ki kérlek... a kérdésből inkább az érdekel hogy tud -e egy ilyen fiatal lány pénzt keresni úgy hogy ne ba**za el az összeset hülyeségekre...
2014. márc. 3. 19:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Iskolába járok mellette dolgozok, azt nem állíthatom hogy jól keresek, sőt a saját szemszögemből én is el*aszom a pénzt mivel többnyire számlákra és kajára költöm, ami valamilyen szinten gáz, hogy a mai világban a legtöbb ember csak a létfenntartásért dolgozik és másra nem jut pénze, nincs 50 magassarkúm még 5 sem, de ha lenne sok pénzem biztos vennék én is párat, miért ne? ha valakinek ez örömöt okoz ...
2014. márc. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Leteznek. Szerintem, nagyon sokan is. Elsö baratnöm ezt szingli anyukakent viszi veghez (a gyermek apja nagyon rendszertelenül fizeti a tartasdijat). Amikor összejöttünk nagyon nem ilyen volt, de fantasztikusan felnött a feladathoz. Masodik baratnöm, akivel 5 evig együtt voltunk is tini kora ota megdolgozott mindenert, meg az osztalykirandulasokhoz szükseges penzt sem szüleitöl kapta (akik elittak volna). Hamarosan összejön neki sajat lakasra valo. Es jelenlegi baratnöm is pont 25 eves volt, amikor megismerkedtünk. Ketdiplomas, gyönyörü, okos, müvelt es talpraesett lany, aki szorgalmasan dolgozik, vezeti a haztartast es olykor-olykor vesz maganak valami szepet vagy gyüjt valamire, de egyaltalan nem anyagias. Csizma, magassarku es taskabol összesen nincs neki 50. Miutan kicsit összezuztam magam es a mocimat meg jobban, meglepett egy Harley Fat-Bobbal... szerintem, öt mar el kellene vennem ;D


30F

2014. márc. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van én 20 vagyok egy évig keményen melóztam a párommal együtt félretettük a pénzt hogy külföldre költözzünk. Vigyázok a pénzre, ha már megdolgoztam érte na meg mert így neveltek. Annyi cipőm van ami kell pontosítva 2 plusz egy bakancs, táskából is 2.
2014. márc. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A fiúk miért mindig csak a pénzes lányokra hajtanak?
2014. márc. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A jol keres az mit takar nalad?

Egyebkent en is ilyen voltam 25 ev alatt. Az akkori baratommal 2 ev alatt 2 millat osszesporoltunk.

2014. márc. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jó látni hogy ilyen sok pozitív példa van. Köszönöm a válaszokat.
2014. márc. 3. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!