Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 év még beletartozik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év még beletartozik az ideál korkülönbségbe?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szerintetek 3 év korkülönbség (fiú az idősebb) még ideális? Vagy van olyan aki ezt is soknak tartja? Köszönöm előre is :)

2014. márc. 3. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2014. márc. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha a lány 10 és a fiú 13 az sok.
2014. márc. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
és a 14L es 18F kozott lehet vmi?
2014. márc. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

4.

NEM

2014. márc. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem 15-18 lenne a pontos kérdés :) De most az a legfontosabb h felnőttkorban mennyire "jó"... Az én szempontomból szerintem ez a legideálisabb, mert bocsi mindenkinek de a fiúk köztudottan később érnek, és így jó ha a fiú 3 évvel idősebb.
2014. márc. 3. 19:32
 6/9 anonim ***** válasza:
3-as, simán! De ha csak a szüleimből indulok ki: 4 év korkülönbség, akkor a három nem sok.
2014. márc. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez nem kor kérdése, hanem érettség kérdése. :) A fiúk később érnek... Én éppen ezért nem találok jelenleg a korombeliek közt társaságot, barátot. Olyan éretlenek. Ellentétben volt olyan 13 éves lány, akivel szívesen elbeszélgettem. :) Ez szerintem változik. Ha érzelmileg, és érettségben is összeilletek, semmi akadálya. De Én azt gondolom 15-18 az egy elég nagy különbség, látatlanban inkább nem másznék bele. :) De ez csak a saját véleményem, ami gyakran eltér másokétól. Remélem segíthettem. :) 17/f
2014. márc. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem nagy korkülönbség. És nagyon emberfüggő. Szerintem ne aggódj emiatt, meg egyébként is a saját véleményetek a fontos.

Az előző válaszolóknak:

Tényleg később érnek a mai fiúk, de azért jó nagy hátrányba is rakjátok őket azzal, hogy automatikusan idősebbeket kerestek. Van ám egy-két érett példány elvétve, de ők meg szenvednek emiatt.

2014. márc. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nos...én 18 vagyok, a barátom pedig 24. Elsőre kicsit meredeken hangzik, de amikor ismerkedtünk, akkor bele se gondoltunk. Néha ejtettem egy-két poént, hogy én még az érettségi miatt rágom a körmömet, miközben ő már dolgozik és éli a nagybetűs életet. De nem kavart sok vizet, nagyon jól megvagyunk. Tény, hogy mellette jöttem rá milyen is egy normális, működő kapcsolat, és természetesen vele vesztettem el a szüzességemet. De a lehető legjobb kezekbe kerültem. Pl ha ő mondja azt, hogy tanuljak és majd utána találkozunk ha végeztem, akkor sokkal lelkesebben megcsinálom :DD

Egy érett férfi nagyon jó hatással tud lenni egy "kislányra" :))

2014. márc. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!