Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan lány vagy fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Liza6789 kérdése:

Van itt olyan lány vagy fiu aki 15 évesen még nem járt senkivel?

Figyelt kérdés
ti ennyi évesen már szeretnétek ha lenne valakitek vagy nem érdekel még annyira a dolog ? 15L

2014. márc. 3. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát.. én 16/F vagyok.. nekem volt, és nem baj, ha szeretnél :D Én is így voltam :) (csak jelenleg nincsen senkim ;)
2014. márc. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én még nem voltam senkivel. :) Semmilyen formájában nem volt kapcsolatom lánnyal sajnos, még csak mélyebb beszélgetés sem. De nem bánom, Én nem szívesen követem a többieket, akik hetente váltogatják a partnereiket. :) Remélem segíthettem. :) 17/f
2014. márc. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
15/F És még nincsen senkim, de nagyon szeretnék egy arátnőt!
2014. márc. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
15/F És még nincsen senkim, de nagyon szeretnék egy barátnőt!
2014. márc. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
15/F. Még nem jártam senkivel de nagyon jó lenne
2014. márc. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én 15/L vagyok, még nem volt barátom, de nem is igazán vágyom rá, mármint jó úgy, ahogy van. Ha úgy alakulnak a dolgok, akkor nem rajtam fog múlni, de nem keresgélek már-már görcsösen.
2014. márc. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
17 éves vagyok és még nekem sem volt barátom, de valahogy nem is tudom beleképzelni magam egy kapcsolatba. Meg aztán, nem hiszem, hogy lenne egy fiú is, aki képes lenne elviselni barátnő szinten. :D
2014. márc. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én 15 éves vagyok, és még nem volt barátom. Bár egyszer egy 11-es fiú akarta hogy jarjunk, de én meg nem ereztem hogy elegge fel lennek ra keszulve/erett lennek. Nagyon kedves aranyos volt a fiú, jokat beszélgettünk, es most Barátok vagyunk, de nem volt egyszerű. :),(9-es vagyok)
2014. márc. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
15/ L még nekem sem volt barátom...persze lehetőségem lett volna...de ugy gondolom hogy ha nincs meg mind a két fél részéről a szerelem(nem fellángolás) akkor nincs sok értelme...ennek ellenére szivesen ismerkedekfiúkkal hátha találok egy olyan fiút :) szoval fiúk akinek van kedve irjon:)
2014. márc. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Adrián1999 válasza:
Mit jelent a /L??
2014. márc. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!