Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van 1 lány akivel randizgatunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 lány akivel randizgatunk de van barátja viszont vele nem boldog . Párszor smároltunk is de nem tudja eldönteni h mit akar:S H TUDOK HATNI RÁ? 20/F

Figyelt kérdés
2014. márc. 3. 21:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Használd az erőt...
2014. márc. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Padavan! Veled van az erő...
2014. márc. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Segíts neki dönteni: szakíts meg vele minden kapcsolatot.

A helyedben nem tudnék benne megbízni, ha ilyen könnyedén kezd kavargatásba, miközben barátja van.

2014. márc. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
tudom h hülyeén hangzik de tudom h ez volt rá az első alkalom s már régebb óta ez van sajnos :S de nem akarok leteni róla
2014. márc. 3. 22:03
 5/14 A kérdező kommentje:
jah és ez az ien könnyen alatt 1,5 éve tudom h ez a helyzet és azóta probáltam tudtára adni a dolgokat de ez az eset csak k most 2 hete történt
2014. márc. 3. 22:04
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem tudja eldonteni = szereti a pasijat es tole varja azt a torodest,amit Te adsz meg neki jelenleg .. Hidd el,hogy csak vesztes lehetsz , jobban jarnal ha nem eroltetned.
2014. márc. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
de h ha tul fontos nekem ez a lány akkor mit csináljak ?
2014. márc. 5. 23:17
 8/14 anonim ***** válasza:
Mióta vannak együtt a palival?
2014. márc. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
majdnem 5 éve de már mondom másfél éve igy van...
2014. márc. 5. 23:25
 10/14 anonim ***** válasza:
Öszinte leszek, ilyenkor nagyon erős a kötődés a lán felől a barátja felé... Ugyan ebbe a cipőbe jártam de én 3 hónap után feladtam.Nehéz dolgod van. Le kell hozni neki minden csillagot az égről, és meg adni mindent amit a másik nem ad meg neki.Én ezt mind meg tettem mégse sikerült.. tovább meg már nem bírtam folyatni, mert minden este gyomorgörcsel feküdtem, le mert tudtam, hogy az a lány akit szeretek egy másik férfi mellé fekszik le... De remélem Te összehozod.
2014. márc. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!