Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ezt vehetem célzásnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ezt vehetem célzásnak, vagy nem kell? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány, pár napja beszélgetek vele.


Már nem az első alkalom, hogy egy téma végére értünk, és egy smileyra szűkült a beszélgetés, persze utánna belekezdtünk valami másba. Itt egy egyszerű példa:


én: értem:)

csaj: akkor jó:)

én: :)

csaj: :DD (hozzáteszem ezt úgy írta, h látta az én smileymat és utána pár perccel) Én nem szoktam smileyra smileyt, csak ha folytatni szeretném a beszélgetést, mert tetszik a csaj.


Aztán átvettem a stílusát, kipróbáltam, hogy meddig képes smileyzni. Megint egy egyszerű példa:


én: értem:D

csaj: akkorjó:D

én: :D:D

csaj: :DD

én: :D

csaj: :D


Na itt ezt már furcsáltam, mert kb semmi értelme nincs, ha csak tényleg nem folytatni szeretném a beszélgetést.

Megjegyzem, ez a lány egy éve azt mondta h jó pasi leszek, és akárhányszor elsétál mellettem a bnőivel addig néz míg a látószögében vagyok.

Ez szerintetek mit jelent?


2014. márc. 3. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy neked nincs témád, amivel felkeltketnéd az érdeklődését, vagy a csaj túl gyerekes még
2014. márc. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát rád nézve sok jót nem :S
2014. márc. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez azt jelenti h soha ne bízz a sima bőrűben.
2014. márc. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

en akkor szoktam ezt csinalni ha nem tudok uj temat de nem szeretnem abba hagyni a beszelgetest a fiuval

21 L

2014. márc. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!