Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a pasim elélvezett akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasim elélvezett akkor jó volt neki a szex?

Figyelt kérdés
Kérdeztem, hogy milyen volt. Azt mondta jó volt. Ha elélvezett akkor tényleg jó volt neki? Vagy van olyan, hogy elélvez de nem volt jó?
2014. márc. 3. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Aha
2014. márc. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondta h jó volt, akkor minket itt mi a fenének kérdezel? Nem voltunk ott!
2014. márc. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül:D


*van olyan, hogy elélvez de nem volt jó?


van ilyen.


Hogy jó egy pasinak azt érzed, nem csak szövegel róla. Reszket meg nyögdécsel, meg miegysmás:D


Szóval, ha csak pampog, az nem sok jót jelent:)

2014. márc. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Most írták privátban:

"Egy pasi sex nélkül is el tud élvezni."


Ezt hogy kell értenem?

2014. márc. 3. 23:18
 5/10 anonim ***** válasza:

hú hány éves vagy? 13? 14?


attól hogy spriccelek egyet az nem azt jelenti hogy jó is volt

2014. márc. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos...
2014. márc. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül jó a szex attól, hogy a férfi elélvez. Én pl már voltam ilyen helyzetben, hogy érzékileg nem voltam ráhangolódva a nőre, de hát végül is megvolt a dolog, de egy jó szexhez nem állt közel. A jó az, amikor összeroskadok az élvezettől és érezzük egymást 100%-ban, a végén meg csak a nyakába, vagy a mellei közé fúrom a fejem, persze jó értelemben.

Ha csak berakom és addig tolom-húzom, amíg egyszer csak lövök, az attól még nem IGAZÁN jó.


Bár a pasidnak ettől még lehetett jó, ez csak az én véleményem.

2014. márc. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem kell ezen agyalni. Úgyis folyamatosan fejleszteni kell magad, hogy meg tudd tartani.
2014. márc. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a férfiak nem nők, ha aztmondta jó volt akkor jó volt
2014. márc. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
csak ha 20cm felett volt as spricc.
2014. márc. 4. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!