Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is jogosan erzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is jogosan erzem magam rosszul emiatt, es ertheto hogy bant a dolog?

Figyelt kérdés
Elore is bocsi az ekezet miatt! Szoval a baratommal 11honapja vagyunk egyutt. Nemsokara itt a szulinapja:) Meglepivel keszultem, o is meglepett, es nekem nagyon jol esett, gondoltam forditva is egyertelmu lesz es viszonzom:(.. Itt jezdodott a "baj". Csutortokre esik, a szulei megkertek maradjon otthon, a baratom viszont a haverjaival akar inni..de masnap suliba megy,de enm is ez a lenyeg hanem h rohadt rosszul esik h nem akarna velem tolteni:( kedves vagyok vele, probalom a leheto legboldogabba tenni ot! Egyszeruen nemertem:(mondta h elvinne de tudja h masnap koran kelek es nem lenne jo otlet .. Meg kulonben is mondta h egyedul akarna a barataival.. Megkerdeztem akkor minek mondta h menjek es mondta h ugy se lehetne sok ido a masnap miatt szoval miert ne. Nagyon rosszul esik, hiszen penteken megtudna sokkal lazabban unnepelni veluk .:( szombaton csaladi ebed amire meghivott az anyja..de az meg is mas ! Az nap velem van, de meg aznap is elmehetnenk a barataival unnepelni:)... Szerintetek miert ilyen? Nem eleg h nemertem miert nem akarja, meg ra is mondja h keves ido miert ne ?! Nem vagyok neki fontos es nem szerethet?:(
2014. márc. 3. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Hadd menjen már el a saját szülinapján a barátaival, ha akar. Majd a többi nap ünnepeltek ahogy akartok.
2014. márc. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De mivel imadom ot , es ugy az igazi szerintem ha enis akkor lepem meg ahogy o, meg ha a baratnojevel tolti..
2014. márc. 3. 23:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerinted. De szerinte nem.
2014. márc. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Kiscsillag, rossz ösvényre tévedtél. Nekünk férfiaknak a halálunk, ha a párunk le akar választani a barátainkról, még ha nem is permanensen, csak 1-1 alkalommal. Ha azt mondod neki, hogy veled ünnepeljen és ne igyon együtt a barátaival, akkor azzal választásra kényszeríted, sőt mi több, mondhatni magadhoz láncolod. Ha pedig választania kell közted és a haverok között, akkor vagy másik négy embernek okozol csalódást, hogy nem ünnepelhetik meg a pasid szülinapját egy nagy ivászattal, vagy ha ő inkább velük akar inni, minthogy veled legyen, akkor meg te fogod azt jelezni felé, hogy te nem vagy fontos a számára, így akaratlanul megbánt téged, vagy legalábbis így fogja érezni.


Tehát ne állítsd választás elé, mert az egész egy hierarchikus játszmába fog torkollni, ahol te fogsz szemben állni azokkal a srácokkal, akik már évek óta a pasid belső bizalmi közén belül csücsülnek. Engedd el inni, legyél nyugton, majd lesz szülinapi dugás másnap. Szép estét.

2014. márc. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Mi Fiúk máshogy éljük meg a parkapcsolatot.Picit sem fogunk kevésbbé szeretni,ha nem vagyunk éjjel-nappal a feneketekben.Miert nem szoknak már le nők arrol,hogy jobban tudják,mi a Jó nekünk?
2014. márc. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor veled is lesz eleget. Különben is, kettesben bármelyik hétköznap lehettek.
2014. márc. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!