Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek várjak tovább,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek várjak tovább, vagy nem éri meg?

Figyelt kérdés
Szóval adott vagyok én, meg egy lány. Mindketten 18 évesek vagyunk, és már 15 éves korunk óta ismerjük egymást. Kezdetben csak barátkoztunk. Maga a lány sokszor váltogatta a barátait, és én ott voltam minden egyes alkalommal. És vártam. Mindig, mikor ,,kinyílt az ajtó" , én ott voltam hogy megvigasztaljam, és ,,bevágódjak nála". Nos ez nekem sosem sikerült, és most, hogy egy olyan embert választott partneréül, akiről az én tudomásom szerint még csak szó sem eshetett, elgondolkoztam rajta, hogy akar e tőlem valamit vagy én csak egy barát vagyok neki, vagy nem tudom.. Mindig ott voltam neki, mindig számíthatott rám, mégsem lettem én soha a ,,befutó". Szóval a kérdésem egyszerű, lehet e esélyem szerintetek, avagy nem?
2014. márc. 3. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy egyáltalán próbáltad-e a tudomására hozni, hogy neked ő több barátnál. Ha igen, akkor valószínűleg nem sok esélyed van rá, de egy próbát megér még.
2014. márc. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, elég erősen ráhúztam ilyenkor, és mindent megtettem. Elvittem ide oda, közös programjaink voltak. Filmezés közben a mellkasomon feküdt, már már azt hittem nyeregben vagyok és..1 hétre rá bumm.
2014. márc. 3. 23:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elszomorítani de ez így eléggé barátzóna.

Nem lehetettlen előbbre lépni innen de valami nagyot kell alkotnod. A legjobbakat! :D

2014. márc. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld meg magadhoz ölelni, megcsókolni, stb. Az talán ébreszt benne valamit és rájön, hogy neki te kellesz.
2014. márc. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Neki te csak barát vagy, semmi több.
2014. márc. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha akarna valamit barátságon kívül, három év alatt azért történt volna valami köztetek. De a többiekkel is egyet tudok érteni, a barátkozás nem egyértelmű vallomás.
2014. márc. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!