Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a barátnők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Labgab kérdése:

Miért van az hogy a barátnők hajlamos elfelejteni az előre leszögezett kölcsön adott pénzt visszaadni? Ha van róla szó csak hiszti van meg száj húzás.

Figyelt kérdés

2014. márc. 4. 06:40
 1/10 A kérdező kommentje:
A vissza adást úgy értem a párjuknak visszaadni a kölcsönt.
2014. márc. 4. 06:42
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez elég disznó dolog a részéről. Lehet, hogy épp egy temporális rossz anyagi helyzetben van jelenleg. De ezt mindenképpen jeleznie kéne előre és nem hisztizni..Mondjuk az sem mellékes, hogy mennyi idősek vagytok
2014. márc. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szögezzük le az anyagi dolog nem probléma mert lenne miből vissza adni a kölcsönt. 32-35 éves fejjel szerintem ez már felfogható egy nő részéről.
2014. márc. 4. 06:51
 4/10 anonim ***** válasza:
Én pl. sosem felejtem el, akkor is visszaadom, amikor a párom erősködik, hogy nem szükséges - persze általában csak ilyen ezer-kétezer forintokról van szó. Ha el is felejtem, és emlékeztet rá, akkor próbálom minél hamarabb odaadni, mielőtt megint elfelejteném.
2014. márc. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ki kérem magamnak, hogy a barátnőket hozd fel! Most akkor én is felhozzam, hogy a pasik, mert van rá egy két-példám?! Nőj már fel 3X évesen, és ne nemek szerint általánosíts! Egyébként meg ne hagyd....szánalmas ez a kérdés, és sértésnek veszem.
2014. márc. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nos, ha az anyagi része nem probléma akkor más dolog a gond.
2014. márc. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

En mar reg megtanultam ezt a lecket! De ez körülbelül egy kocsiravaloba került nekem eddig.


Nem adok kölcsön! Ez azt jelentene, hogy szamitok azzal a penzzel, ami nincs is nalam.


Ha paromnak szüksege van penzre, akkor ODAADOM neki. Nem szamitok arra, hogy visszakapjam es nem is varom el. Es az utolso dolog amit tennek, hogy felhozzam neki! Igy megismered azt az embert, aki melletted van. Jelenlegi baratnöm, amint tudta visszaadta, olyankor is, amikor en mar reg megfeledkeztem rola!

2014. márc. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mekkora összegről van szó?


1. Egy mentséget tudok elképzelni, ha eléggé bagatel összegről, max. pár száz Ft-ról van szó, akkor lehet, hogy elfelejti az ember, de olyankor is első figyelmeztetésre illik azonnal visszaadni.


2. Ha nagyobb összegről van szó és világosan megbeszélitek, hogy mikor kéred vissza. Akkor arra kell nagyon figyelni, hogy mit tesz, amikor eljön a visszafizetés ideje, ha nem fizet és ráadásul szó nélkül átsiklik a dolgon, AZ INTŐ JEL! Akkor az már rég rossz! Sajnálom, de ez van.


Persze mindenkivel előfordulhat, hogy valamiért nem tudja a megbeszélt napon visszafizetni, de ekkor a legkevesebb, ami elvárható, hogy az aki kölcsönkapott, szól erről... Érezzük ugye a finom különbségeket...


Ha 2-es szitu van, szó nélkül átsiklik a dolgon (az önmagában nagyon durva) és ha a rákérdezésre hisztizik, vállát vonogatja, akkor viszlát... Olyan emberrel nekem nem is kell semmiféle kapcsolat, magam részéről...

2014. márc. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az 5-ösnek üzenném: "Akinek nem inge, az ne vegye magára!"
2014. márc. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Érdekes az 5-ös fölháborodása, nyilvánvalóan személyesen érintve érzi magát, hiszen ha nem, akkor nem vette volna magára...még hangsúlyozza is, hogy személyesen veszi sértésnek...
2014. márc. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!