Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ennek jelentősége? Mit gondoltok erről a testbeszédről?

Figyelt kérdés

A lényeg röviden:


A párommal 1 éve vagyunk együtt, nemrég költöztünk össze. Előkerültek az exével régi közös képek a pakolás során, és feltűnt, hogy a képeken (akár csoportkép, akár csak ketten szerepelnek rajta), a párom mindig az exe derekát fogta. Feltűnt, hogy a mi közös képeinken, mindig a vállamon nyugszik a keze, vagy ha mögöttem is áll, mindkét keze a vállaimon a van stb.

Szerintetek ez mire utalhat, vagy mit jelenthet? (Mármint, van-e jelentősége a testbeszédben?) Csak feltűnt a dolog, de nem vontam le semmiféle következtetést, lehet, hogy nincs is jelentősége. :)


2014. márc. 4. 08:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ha lényeges, én vagyok a nő, a párom a férfi.
2014. márc. 4. 08:09
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem: ha a derekát fogja, birtokolja.ha a vállát, tiszteli. De ha belegondolsz a testbeszèd sokat elárul egy kapcsolatrol.
2014. márc. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyébként igen, érdekes a dolog, ezért is gondoltam, hogy egy kérdést megér. Főleg, hogy a testbeszéd nem egy tudatos dolog, és nem 1-1 beállásról van szó, hanem 10 képből 9re jellemző ez. Várom még a többi választ is, mert nagyon érdekel a dolog, ki, mit gondol. :)
2014. márc. 4. 08:28
 4/11 anonim ***** válasza:

A "derekát fogja" birtokásra utal, a "vállát fogja" meg védelmet jelent inkább.


De sok jelentöséget nem tulajdonítanék ennek, mert a különbséb adódhat abból is, hogy iödöközben érettebb lett.

2014. márc. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az exemnek en is mindig a vallat fogtam, fura eddig bele sem gondoltam de igy van.

A felesegemet olelgetni szoktam altalaban (derekan, mell alatt).

Nem tudom, hogy ez miert van igy, talan kozelebb akarom magamhoz erezni (ha erted).

En ferfi vagyok

2014. márc. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hat en nem szeretnem, hogy a vállamat ölelte a parom, bármit is jelent a testbeszéd szerint. Nekem az max haver, nem a társam.....
2014. márc. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt, hogy a vállamon van a keze, nem úgy kell elképzelni, hogy a nyakamba csimpaszkodik mintha a cimborája lennék. :D Hanem gyengéden a vállamnál húz magához, úgy "ölel", ha pl. egymás mellett állunk. Ha mögöttem áll, mindkét keze a vállamon van. Hm, fura. :D
2014. márc. 4. 08:40
 8/11 anonim ***** válasza:
mennyivel vagy alacsonyabb az exénél?
2014. márc. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egy 10cm-el szerintem alacsonyabb vagyok, ők kb. egymagasok voltak.
2014. márc. 4. 09:05
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ezért. :D
2014. márc. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!