Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem munkahelyére új kollega...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem munkahelyére új kolleganő érkezett. Nagyon jóban vannak, együtt töltik a nap nagy részét, napi 10 órát, elnevetgélnek, beszélgetnek ha épp nincs munka. volt, h bementem a páromhoz, a nő feltűnően kedves volt velem is. Van okom félni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 4. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs, te ismered a férjedet nem mi.

Megemlítheted neki, hogy téged kezd kicsit zavarni a dolog és kissé elbizonytalanodtál de semmiképp ne kezdj el féltékenykedni és hisztizni.

2014. márc. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 WheneverYouWant ***** válasza:
47%
Mindig van... de nem a párod hibája ha egy másik nőnél keresi azt amit te nem tudsz megadni neki. De ne félj ez csak olyankor szokott bekövetkezni ha tartósan hiányzika férfi életéből valami és már esetleg kérte is tőled többször és nem kapja meg. Akkor ha jön egy másik nő akitől megkaphatja akkor van baj.
2014. márc. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és ha a nőnek tetszik és bepróbálkozik majd a páromnál?
2014. márc. 4. 12:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a férjedet, hogy van e okod félni? Komolyan.

Lehet, hogy csak nagyon jól összehaverkodtak. Ez benne van a pakliban.

Ha meg akar csalni, nem szükséges neki ennyire barátkoznia. Ha meg nem akar, akkor a csaj a feje tetejére is állhat.

Szóval kérdezd meg hányadán állnak.

2014. márc. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ellen te úgysem tehetsz semmit, az a nő azt csinál amit akar, neked a pároddal kell foglalkoznod. :)
2014. márc. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de biztos hogy elmondaná-e h van e okom félni?
2014. márc. 4. 13:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Is-is. Vagy nagyon bűntudata lenne és elmondaná (főleg ha rákérdezel) vagy akkor is tagadna ha rajtakapod őket.

(tudod, mint a viccben: "Drágám nekem hiszel vagy a szemednek?" :D) Szerintem a kérdés egyúttal megelőző jellegű is,mert ha felmerült benne (ez biztos, de minimum megnzéte, hogy jó e a feneke,elvégre pasiból van :D) abból világos lesz, hogy te s résen vagy, nem csak ő van "résen" :)


De tudod ez egy olyan dolog, hogy több kolleginával egy irányba lakunk, simán elviszem kocsival hazafelé, vagy volt hogy egyenesen hazavittem. Párom mondta, hogy későn indultál? Én meg mondtam, hogy nem csak XY-t is hazavittem.

Vállat vont, és ennyi.

2014. márc. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Barátkozni egy kollégával nem megcsalás, hanem alapvető udvariasság. Ha a nőnek tetszene a férjed, veled nem kedves lett volna, hanem ellenséges, még ha burkoltan is. Ha a nő üldözné is a férjedet a szerelmével, abból sem lenne semmi, ha a férjed nem akarja. Ha meg akarna csalni, ahhoz máshol is találna partnert, mint a munkahelyen, ahonnan még ki is rúghatják miatta.
2014. márc. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!