Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm ki nem állhatja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm ki nem állhatja a szőrzetemet. Azt szeretné ha lecsupaszitanám magam. Meg tegyem érte?

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy mindent szeret bennem/rajtam csak a szőrzetem nem. Nagyon gondolkodom azon hogy legyantáztatom magam érte. Voltatok már hasonló heyzetben, hogyan oldottátok meg?
2014. márc. 4. 13:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
9%

Miért ne tennéd meg ha neki ez tetszik!?

Nem nagy áldozat szerintem.

2014. márc. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg mondd meg neki, hogy fogadjon el így, ahogy vagy, ne akarjon megváltoztatni, gondolom Te se küldted el fodrászhoz, hogy túl hosszú a haja, neki sincs joga megváltoztatni, ha nem tetszel neki, hagyjon el, ilyen egyszerű
2014. márc. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd meg. Vagy elfogad úgy ahogy vagy, vagy ints neki egy nagy "pá"-t:D
2014. márc. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
7%
Egy szép izmos férfi felső test tényleg sokkal jobban mutat csupaszon...vagy legalább a mellkas..szerintem..de ki-ki döntse el maga
2014. márc. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

T kértél tőle ilyesmit? Vagy szabad kezet kap?

Ha olyan színű fazonú haja lehet amit ő akar, akkor ne szóljon bele.

Legyantázod, ok. Utána előbb utóbb megint nő, és baromira fog viszketni, meg ha soha nem gyantáztad még magad, bármilyen tökösnek is érzed magadat, fájni fog, és a végére a melled a hátad a hasad kikészül, és a nap hátralevő részében (sőt ha du, este csináltatod, még másnap délelőtt is) szar lesz.

Szóval csak azért, mert ez neki nem tetszik, adjon jobb indokot. Te ilyen vagy, ezzel együtt szeret. Megkérhet rá persze, és ha van benned hajlandóság, miért ne próbálhatnád ki, de ez saját elhatározás legyen, ne az ő nyomására. Ha TE vagy kíváncsi arra, hogy milyen lenne szőrteleníteni, az más. De így, hogy ő kéri, muszájból. Egy próbát megér, lehet megtetszik majd, de ha eleve húzódzkodsz tőle akkor nem lesz teljes az öröm.

Ezt előbb beszéljétek tá, hogy miért is akarja? De te dönts, és ha nem csupaszítod le magad, tudja elfogadni. Vagy ha ő is kérhet, akkor bizony innentől te is beleszólhatsz, hogy mikor mit vegyen fel vagy hogyan hordja a haját, a punciszőrzetét.

2014. márc. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Egy-két nap múlva pedig olyan szúrós leszel két hétig legalább mint egy sün.Gondolj bele megéri e naponta leszedni plusz ha érzékenyebb a bőröd vakaródzni hónapokig még megszokod.
2014. márc. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Semmi nincs ebben... én is borotváltam a farkam körül meg a heréimet és a mellkasomat is mert a csajomnak ez tetszett, nem egy nagy áldozat, meg nem is áldozat, ha bejön neki akkor szívesen lenyírom, örülök, ha úgy még szexibbnek talál.
2014. márc. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Itt a gyantáztatásról van szó, nem a borotválásról.
2014. márc. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nincs az a csaj a földön akiért gyantáztatnék.
2014. márc. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
8: teljesen mindegy az eredmény ugyanaz, volt szőr nincs szőr. A gyantázás még jobb is, mert lassabban nő vissza.
2014. márc. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!