Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 évesen párkapcsolat? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen párkapcsolat? Miért baj?

Figyelt kérdés
Miért baj az,ha 14 évesen párkapcsolatban van a gyerek,és egy csókban kimerül az egész?Én nem értem!Szerintem ez normális dolog ilyen korban!A szerelem meg nem korhoz kötött!Nekem voltak barátaim 13 éves koromban de nem volt csók,meg semmi!nem éreztem irántuk semmit!Most is van egy barátom,de vele már volt csók!És ő az első aki iránt tényleg érzek valamit!Vannak akik már ilyen korban nem is szüzek! 14/L

2014. márc. 4. 13:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez nem baj.
2014. márc. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
*Csak itt néhányan olyan buta kérdéseket tesznek fel, még idősebbek is, hogy lerí róluk, hogy még nem érettek egy párkapcsolathoz szellemileg. (Ez most nem rád vonatkozik, hanem akik olyan kérdést tesznek föl.)
2014. márc. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem baj. Közös programok, beszélgetés, csók ilyesmi nem baj abszolút. Bár nem ez a nagy átlag ez tény
2014. márc. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Értem!Nekem elég bonyolultan van ez az egész kapcsolat!
2014. márc. 4. 13:22
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy vannak akik ilyen korban már nem szüzek, nem jó érv. Persze mihez képest jobb hogy te max együtt vagy egy fiúval és csak csók, de hidd el ez gyenge érv. Mintha azt mondanám, hogy nem olyan gáz levágni valaki ujját, hiszen meg is ölhetném. :S Na jó ez most elég erős lett.

De a lényeg, ne ez legyen az érved. Legyen az az érved, hogy nagyon bejön neked a srác, hogy jól érzed vele magad, hogy tényleg van érzelem, ha megjelenik akkor pillangók a hasban, hogy izgulsz ha meglátod, hogy örülsz ha veled van, hogy jól esik ha megfogja a kezed, hogy furán rossz érzés, ha nincs veled. Ezek érvek és mutatják szereted, és ha ő is így érez, akkor ő is szeret téged. És jobb ha kapcsolatban, együtt fedezitek fel a szexualitást, és egymás testét, nem pedig egy buliban valami ismeretlen próbál megdugni.

2014. márc. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen igazad van! de az a baj,hogy elég ritkán átom,mert másik országban él!ha látom is az is kb 2 nap!Pár hét múlva jön majd ide!de nem csaljuk meg egymást!És nemtudom,hogy meddig fog még iélyen jól menni!Szerintetek?
2014. márc. 4. 13:44
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha tudnád, hogy én 14 évesen mit csináltam! :D :D
2014. márc. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, ha párkapcsolatod van, csak az, ha már 14 évesen nem vagy szűz. (tudom, hogy te az vagy nem arra mondtam)
2014. márc. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Még szerencsére szüz vagyok!de az is karok lenni,még egy jó ideig! :D A barátom is szintén ugyan ez!
2014. márc. 4. 15:47
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
Én 15 évesen már kinyaltam a 14 éves barátnőmet... És ennek több, mint 25 éve.
2014. márc. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!