Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van ez mit jelenthet nála? Mit akarhat?

Figyelt kérdés
6 és fél éve vagyunk együtt a párommal és van egy közös gyermekünk is mindig minden problémát meg tudtunk oldani hogy mind kettőnknek jó legyen de mostanában nagyok a gondok azt mondta hogy mivel én vagyok az első nő az életében ő vágyna arra hogy kipróbálja más lánnyal milyen lehet de engem szeret és nem akar elveszíteni minket nem tudom megérteni hogy most mit vár tőlem én nem tudnék vele együtt lenni ha megcsalna de azt sem szeretném hogy emiatt szenvedjen én úgy gondolom hogy nem szeret már elégé csak a megszokás miatt van velem ő azt mondja ez nem igaz de akkor hogyan vágyhat másra ha engem szeret? tud tanácsot adni valaki fiúk vagy lányok ?
2014. márc. 4. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Látod pontosan ezért szokták mondani, hogy az első 99% hogy nem lesz az utolsó..

Sajnállak tényleg :(

Egy gyerekkel nem lehet ezt egyszerű megemészteni. De ezt a párodnak kell eldönteni. Ezért kell mindenkinek "kiélni" magát, hogy amikor el kötelezi magát akkor már ne ilyen dolgokon járjon az esze..

2014. márc. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy egy férfi kiélte magát. 99%-ban tökmindegy hány nővel volt, mindig eljön a pillanat x idő fix kapcsolat után, hogy valami újat akar, és csábítás meg jöhet bőven, van aki enged neki van aki nem.

Aki sok nővel volt, az tudja milyen jó, milyen izgalmas, hogy mindig újabb és újabb nőt kap meg, mindegyik más, és mindegyiktől kicsit méginkább nő a férfi büszkesége és egoja. Akinek egy kapcsolata volt az akar másikat, mert kíváncsi, akinek meg 20 volt, az akar 21-et mert már benne van, hogy kell megint egy új, és szeret vadászni.

2014. márc. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
és ilyenkor mit lehet tenni?
2014. márc. 4. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!