Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitseeeeg! Baratnomnek megjott, de nagyon hisztis meg soha nem volt ilyen es eddig turtem, de monst nem tudom mit csinaljak. Valaki tipp?

Figyelt kérdés
2014. márc. 4. 16:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nyugi,csak par nap ;) kivirod
2014. márc. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ezt nem lehet-.-:D
2014. márc. 4. 16:36
 3/15 anonim ***** válasza:
Dugd meg valahol!
2014. márc. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
I know that feel, bro.
2014. márc. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Te még hisztisebb vagy haver.
2014. márc. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg, hogy vágjon hasba egy ólomból készült baseballütővel, és érezd át a helyzetét...:D
2014. márc. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Miket csinal amit annyira nem tudsz elviselni neg 3-4 napig?
2014. márc. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg mit segíthetsz. Pl: nekem olyankor a talpam meg a derekam nagyon fáj, maszírozd meg neki. Biztos rögtön jobb kedve lesz és csak még jobban imádni fog és cserébe pár nap múlva biztos te is kapsz valami kedvességet ;D
2014. márc. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha megkérdezed, hogy mi baja, úgyis azt fogja mondani, hogy semmi. Ekkor mondd neki, hogy megfogom kérdezni mégegyszer, hogy mi bajod, ha akkor is azt mondja semmi, mondd neki, hogy oké drágám én most leülök számítógépezni (tényleg csináld azt vagy mást) és ha úgy érzed megnyugodtál, gyere oda és mondd el ezt a semmit nekem.


1 órán belül olyan lesz, mint a kezesbárány, meglátod. :) Magától fog odamenni és bújni.

2014. márc. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
átélem a helyzeted
2014. márc. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!