Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akit 3évvel ezelőtt ismertem meg, de akkor nem jöttünk össze bizonyos okok miatt. Most megint elkezdtünk beszélgetni és szerintem megszerettem. Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval elkezdtünk beszélgetni újból..és nagyon közel kerültünk egymáshoz,de én azt mondtam neki,hogy nem szeretnék tőle semmit..stb.most nem. De mondtam,hogy,ha vége a sulinak akkor majd igen. Nagyon sokat beszéltem vele..mindenről..ami elég fura,mert nem vagyok az a beszédes típus vele pedig könnyen ment..megbízok benne és olyanokat mond amik nagyon jól esnek. Tegnap össze vesztünk és azóta nem keres. Mit csináljak? Ha össze vesztünk mindig keresett párórán belül..:(
2014. márc. 4. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Mit tegyél:Szeresd tovább.


Pár órán belül keresett,most azonban már rájött hogy nem szabad kedves jó fiúnak lenni a nőkkel,most tovább fog várni a béküléssel hogy tovább érjen a kapcsolatotok.

2014. márc. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De ilyen nem szokott lenni..:( Lehet már,hogy megunt.
2014. márc. 4. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!