Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyen rám nézve?

Figyelt kérdés
Fél évig voltam együtt a barátnőmmel. Én nagyon szerettem. Jól el is voltunk, de az utolsó hónap azt hittem megcsal egy haverommal. Aztán kiderült, hogy tényleg megcsal de egy lánnyal. Bevallotta, higy leszbikus és összejöt egy lánnyal. Állítólag nem élvezte velem a szexet. Sose panaszkodott, de a kapcsolatunk utolsó hónapjában már szexeltünk. Mikor kiderült a dolog szánalmasnak éreztem magam. Sokan cikiztek is. Azóta eltelt 2 hónap és már beszélgettem az exemmel azóta. A baj, hogy még mindig szeretem. Mit tegyek?21f
2014. márc. 4. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem semmit.

Ezt nagyon megszivtad, és alapvetően szerintem ő a hibás, hogy nem szólt mi az ábra.

Próbáld túltenni magadat ezen, ez minden. Ha leszbikus semmit nem tudsz tenni, és nem is érdemes.

2014. márc. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nem, nem szánalmas, nem szégyen rád nézve..


inkább légy büszke,.. ha arra gondolt hogy te vagy annyira jó pasi, hogy ha már te sem vonzod, akkor tuti leszbikus, tehát nem azt feltételezte, hogy te nem vonzod, hanem cakkpakk a férfiak nem...

2014. márc. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem élvezte az agya. A leszbikus nők közönyösek a hetero férfiakkal szemben, bármennyire próbálnak rendesen viselkedni. Olyan mintha te heteroként meleg sráccal kommunikálsz. Vagyis nem akarsz tőle semmit se! Na a leszbikus se tőled, de lefeküdtél vele ami őt hidegen hagyja. Ne alapozd ilyenre a tudásod! Ha profi vagy is nem élvezte volna. Nincs vonzalom.
2014. márc. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem,nem az!

Felejtsd el,minél előbb,mást sajnos nem tudsz.

2014. márc. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!