Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőnapra mit szólnátok hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőnapra mit szólnátok hozzá (lányok)?

Figyelt kérdés

3 és fél hónapja vagyunk együtt,és hát nem igazán vagyok tele zsozsóval :-/ és arra gondoltam elhívom nálunk, letöltök valami filmet,egy-két szál rózsa,gyertyából szív forma az ágyon,és a kedvenc édessége ! szerintetek nagyon hétköznapi ,ha ez a 'meglepetés' érné,ha belépne a szobába?:-) 17/f

-esetleg ha van film ötletetek vagy valami más tippetek szívesen meghallgatom ! :)


2014. márc. 4. 19:22
 1/8 Aster O. Sys válasza:
Szerintem ez nagyon aranyos :) Tuti tetszene neki ^^
2014. márc. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én elolvadnék :)
2014. márc. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a segítségeteket ! :)
2014. márc. 4. 19:28
 4/8 anonim ***** válasza:

NAgyon jó ötlet! Én nagyon örülnék neki, rendes srác lehetsz:-)

Ha már az 'ő' napja van akkor olyan filmet is nézzetek meg,valami csajosat. Ilyen pl a Levelek Júliának, A felhők fölött 3 méterrel 2 része,Szökőhév...

2014. márc. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm,és igyekszek csajosabb filmet választani !! esetleg arra gondoltam,hogy az egyik barátnőjét megkérdezhetném melyik filmhez fűzi valami jó emlék,vagy melyiket imádja. sajnos ezt még nem tudom róla :D
2014. márc. 4. 19:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok sok filmet tolts le,es hagyd hagy valasszon:) szerintem jo otlet! Hajra:) es ne gyujtsd fel a hazat!:D
2014. márc. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
rendben:) most sikerült megnevettetned :D
2014. márc. 4. 20:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez olyan romantikus :) nincs belőled mégegy? nekem is kell ilyen pasi *_*
2014. márc. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!