Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek, ebből még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, ebből még lehet valami?

Figyelt kérdés

Nos, van egy lány, akit már régóta szeretek. Nem a külső miatt, pedig az se semmi, de főleg a belseje, a személyisége miatt.

Nos ez az egész már 4-5 hónapja tart. Tud róla, hogy tetszik nekem ill. szeretem, viszont amikor megtudta, akkor annyit mondott, hogy csak barátok, mivel akkor tetszett neki valaki. Az a valaki viszont most már összejött egy másik lánnyal.


Egyébként elég jól kijövünk (legalábbis szerintem). Az egyetlen gond velem van, hogy félős típus vagyok. :/

Elfelejteni, pedig már nem egyszer próbáltam, de nem megy :(


2014. márc. 4. 20:19
 1/4 A kérdező kommentje:

A feledés azért nehéz dolog nálam, mert soha nem voltam és nem is leszek ingadozó a lányok között...


Jaj és még annyi, hogy elég sok közös van bennünk.

2014. márc. 4. 20:20
 2/4 anonim ***** válasza:
ha vársz rá bizonytalan ideig, akkor talán...de nem érdemes.
2014. márc. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mik a közös dolgok bennetek?:)
2014. márc. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát például egyikőnk sincs azon az értelmi szinten, amin ma egyesek vannak. (Nem általánosítani szeretnék, félre ne értsétek. Én azokra gondolok, akik hétvégenként leisszák magukat, állandóan diszkókba járnak stb.)

Mindketten szeretünk zenélni (ő zongora, én gitár).

Nagyjából ugyanolyan zenét hallgatunk.

Ő rendkívül művelt és olvasott... (Én pedig igyekszem felzárkózni :D )

Ilyesmik...

2014. márc. 4. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!