Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ne legyek öngyilkos? 26F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ne legyek öngyilkos? 26F

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok valakibe és ő is az belém, de már azt állítja nem! Van neki kapcsolata meg fia is... több hónapon keresztül titokba tartotta ezt mind előttem, ugyanis messze van... mindig igérgetetett csak, de csak becsapott, mert nem tud lépni.. elfajultak a dolgok és csúnya viták voltak és én is mondtam neki mindenfélét.... azon agyalok rég óta, hogy öngyilkos leszek, mert az életem nem ér semmit nélküle. Elegem van mindenből, itt hagyok mindenkit, elviselhetetlen a világ, mindenki rasszista, agresszív. Az emberek gyülőlködnek. átverik egymást főleg lelkileg, mit sem törődve, hogy bántják... Nem szeretnek, kihasználnak, jó pofiznak. Csinálják, de csak nélkülem! Elegem van ebből az örökös lelki fájdalomból. Nem akarok élni!
2014. márc. 4. 20:23
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
egy nő miatt nem éri meg
2014. márc. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok, de ki kellet írnom magamból!
2014. márc. 4. 20:24
 3/32 anonim ***** válasza:
81%
Anyai jótanács NE HISZTIZZ!!! Lesz még ez rosszabb is örülj, hogy csak ennyi a bajod!!!
2014. márc. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Légy kemény, meghalni könnyű. Élj! Mutasd meg a h*lye p*csának hogy nélküle is boldog tudsz lenni!
2014. márc. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
59%

bocs, de nem volt kedvem elolvasni :|

de ugy se mered megtenni....

2014. márc. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
eZ nem hiszti! Zene szól, de nem nyugtat, de folyamat könnyben a szemem... nem tudom abba hagyni se.. épp olvasgatok az öngyilkosságról cikkeket... ha megtenném amihez elég közel vagyok akkor semmi gondom nem volna. Megoldona minden. ez a nő az életem és csúnyát átejtett. Minek éljek? Naiv voltam ennyi... ő nem foglalkozik azzal mit tett 6-7 hónapon keresztül!
2014. márc. 4. 20:29
 7/32 A kérdező kommentje:
nem kötelező elolvasni.. és az nem olyan biztos, hogy nem merem megtenni! nem vagy itt nem látsz!
2014. márc. 4. 20:29
 8/32 anonim ***** válasza:
Azért ne legyél, mert az élet szép!
2014. márc. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon szentimentális..
2014. márc. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Az a nő volt az életed és nem tudtad, hogy fickója van meg gyereke?

Nem lehet, hogy nem ő hiányzik, hanem az űr a lelkedben?

A szerelmi bánat barátom, ugyanaz mint a temetés, nem azért vagyunk szomorúak mert valaki elment, hanem azért mert nincs velünk! Lépj tovább, az élet szép, s vár téged valaki, hogy szebbé tedd az ő életét, ebben biztos vagyok!

2014. márc. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!