Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kellemetlen száj szag, idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellemetlen száj szag, idősebb ember?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy szeretőm 55 éves én 35 vagyok! Kicsit cinkes amit akarok kérdezni,de az időseknek miért kezd el kicsit büdösödni a szájuk? Mondjuk az övé nem,meg mindig oda figyel rá,csak úgy általánosságból kérdezem!


2014. márc. 4. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert vár a boldogság
2014. márc. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fogszuvasodas. Csak erdekelne h mit kapsz meg egy 55 evestol? Ha nem akarsz valaszolni ne tedd :)
2014. márc. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem vettem észre, hogy büdösödne a szájuk...
2014. márc. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hidd el,sokág bele sem gondoltam,undorottam az öregektől! De Ő teljesen más, helyes,magabiztos,kb 45,5O nek néz ki,és olyan szexy a farka,jól birja a tempót...nagyon helyes :D
2014. márc. 4. 20:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Zavard el fogat mosni, és nyomj a kezébe rágót:D
2014. márc. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!