Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem aludhatok azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem aludhatok azzal akit szeretek?

Figyelt kérdés

Nem értem, miért nem engedik meg a barátom szülei, hogy együtt aludhassunk :( .. már 1 éve és 3 hónapja vagyunk együtt :( .. de viszont tavaly nyáron mikor fél éve voltunk együtt akkor meg meg engedték mikor kirándulni voltunk :( .. mit mondhatnánk nekik, vagy mit kellene tennünk, hogy lassák hogy nem vagyunk kishülyék :((

-Ha szidni akarsz ne válaszolj, csak normális választ várok.-


2014. márc. 4. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. márc. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2014. márc. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
17L és 17F
2014. márc. 4. 21:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezek a szülők...
2014. márc. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert 17 evesen nem resze a parkapcsolatnak az egyuttalvas. Ha mar most mindent kiprobaltok, mi marad a felnott elethez?
2014. márc. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Örülék ha vele aludhatnák, mert egész héten nem látom csak hétévégén vagyunk együtt pár órára...és azért 1 héten 1 nap nem csinálna semmi rosszat a kapcsolatunknak, legalább együttlennénk pár órával többet :(
2014. márc. 4. 21:43
 7/9 anonim ***** válasza:

AludhatNÉK.


Nem azért nem engedik, mert kishülyéknek tartanak, hanem mert még korai.

2014. márc. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan voltam vele, és 20 évesen sem engedték a barátnőm szülei, pedig akkor már bő 3 éve együtt voltunk.


Meglátásom szerint, ha valamelyik szülő kategorikusan megtiltja az együtt alvást két 17 éves fiatalnak egy év párkapcsolat után az együttalvást, annak mondhatsz akármit, úgysem ér semmit, mert ő nem tart titeket gondolkodó embereknek(tételezzük fel, hogy felelősségteljesen tudtok viselkedni, gondolkodni, nem önmagatok szerint, hanem objektíven nézve).


Szóval kitartást tudok kívánni.


21F

2014. márc. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

7.edik válaszoló, bocs nem jártam magyar suliba nemtudom tökéletesen a helyesírást magyarul ...

Ouu az nemjo :S... és köszi szépen :)

2014. márc. 5. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!