Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az már a kapcsolat végét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az már a kapcsolat végét jelenti, ha már haragudni se tudok rá?

Figyelt kérdés
Rájöttem, hogy a barátom megint hazudott nekem. Már sokadszorra. De most fordult elő az először, hogy nem haragot éreztem. Hanem azt, hogy hiába szeretem, de belefáradtam ebbe az egészbe. És most már hiába keres, még arra se vagyok képes, hogy a telefont felvegyem.
2014. márc. 4. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
"Rájöttem, hogy a barátom megint hazudott nekem. " Őszintén? Mai lányok / csajok / Nők nektek ez kell? Hazudni állandóan? De h valaki megmondja a konkrétat,akk meg sírtok-rítok... ez hogy is van? -.-' Am a kérdésre,igen,nincs értelme...! ):
2014. márc. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha sokszor átvert, akkor hagyd a fenébe. Legyél boldog mással, aki nem csinál ilyeneket
2014. márc. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
gondold végig, hogy ha neked kellene erre válaszolni akkor mit mondanál. és tedd azt.
2014. márc. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tényleg nem normálisak a nők....komolyan mindegyik mazochista!
2014. márc. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ilyenkor depizek be igazán

az hogy egyedül vagyok már nem is zaklat de hogy a taplóknak van valakijük és akárhányszor átbaxák az se baj na ezen már tényleg befordulok


igen hagyd ott

2014. márc. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!