Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi segíthet a búfelejtésben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi segíthet a búfelejtésben ha 26 évesen is szűz vagyok és soha nem mondott igent egy lány sem, nem volt még barátnőm?

Figyelt kérdés

2014. márc. 4. 21:50
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
dilibogyók? Pia?
2014. márc. 4. 21:52
 2/14 anonim ***** válasza:
Vodka. Töménytelen mennyiségben. (A csajt itasd akit felszedni próbálsz!)
2014. márc. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A dilibogyó nem kell. Egy kis alkohol mehet, bár az se fontos nagyon.
2014. márc. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Jack

Jim

Johnnie

2014. márc. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy megmarkolod a tökeidet és levonszolod a szerencsétlen képedet a diszkóba! Keress egy alsó középkategóriás, enyhén részeg lányt, táncolj vele, nyomulj aztán döntsd meg (gumit ne felejtsd el)!
2014. márc. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
de nekem jó csaj kell, csak nem jöttem be eddig egyiknek sem... pedig ma is próbálkoztam épp azért is vagyok ki, am nem is rossz módszerrel nem tudom mi a baj
2014. márc. 4. 22:07
 7/14 anonim ***** válasza:

Olcsó autóval is megtanulhatsz vezetni.


Az a baj, hogy ha 26 évesen még nem szagoltál puncit, az frusztrálttá tesz, ez pedig kiül az arcodra. Vannak olyan nők, akik ezen hajlandóak túllépni, sőt vannak, akiknek ez még tetszik is (utóbbiak viszont idősebbek és domináns típusok, tehát megint nem használ a férfiasságodnak). A frusztráltságot viszont le kell gyűrnöd, amihez jó lehet 1-2 egyéjszakás kaland - már persze ha van hozzá gyomrod (itt most nem a női szépségről van szó, hanem arról, hogy nyitott vagy-e egy csak szexre épülő villámviszonyra).

2014. márc. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
én persze nyitott lennék de a lányok erre nem igazán vehetők (egy éjszakásokra)
2014. márc. 4. 22:24
 9/14 anonim ***** válasza:
Kolompár Gótfakkör ilyenkor felszedi a pest-szexszárd vonalat.
2014. márc. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
kokain...legalább addig ad egy kis magabiztosságot, amíg be vagy állva, ha amúgy ennyire töketlen és szerencsétlen vagy alapból...
2014. márc. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!