Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom mellett másra is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mellett másra is gondolok, hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés

A párom számomra az igazi, nem is kérdés, hogy vele akarom leélni az életem. Sajnos távol élünk jelenleg egymástól még jópár hónapon át.

Hűséges vagyok, sosem csalnék meg senkit, viszont mostanaban elkezdtem sokat gondolni valaki másra. Hogyan tudnám kiverni ezt a másikat a fejemből? Bűntudatom van, ha ő jár a fejemben. Sajnos minden nap találkozunk. 26/N


2014. márc. 4. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Engedd át magad a sötét oldalnak.
2014. márc. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

sajnos tele a muffod és az irányít

masztizz többet,kiadósabbat

2014. márc. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Most akkor kit akarsz becsapni?

Minket?

A párodat?

Esetleg magadat?

Minket, és a párodat becsaphatod, de magadat??? Minek? Úgyis tudod az igazat.


Ha senkit sem akarsz becsapni, és tényleg szereted a pasid, akkor javaslom a kis kezedet. Használd naponta 3x2 orgazmusig. Két hétig, majd csökkentsd a dózist napi 2x1-re. Utána szükség szerint, de napi rendszerességgel. És ez komoly. Így magadat is alaposan megismered, és ezért a szex is sokkal jobb lesz.

36F

2014. márc. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha csak pár hónap, azt ki lehet bírni, HA tényleg annyira biztos vagy benne.
2014. márc. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 1000km távolságban vagyok a páromtól majdnem fél éve, és körbe vagyok véve szexbombákkal, akik közül nem egynek tetszem... Mégsem érzek még kísértést sem, hogy megcsaljam, pedig pasi vagyok és a hormonszintem nem egy kisóvodásé...
2014. márc. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"R_banc vagy, egy kib____tt nagy r_banc vagy"
2014. márc. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!