Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Ma iszonyu dolgot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Norika996 kérdése:

Segítség! Ma iszonyu dolgot tettem. és fogalmam sincs miért. Lassan 3 éve vagyunk együtt a barátommal, és az éjszaka közepén leakarta huzni a nadrágom. én pedig egy másik fiú nevét mondtam neki, félálomban. Ez miért törtênt meg?

Figyelt kérdés
Nagyon szörnyen érzem magam, mivel mindennél jobban szeretem, és az akinek a nevét mondtam még rá nézni se tudnék úgy.. csak elviselem, mert muszály.. ő a tesóm barátja, akivel a párom elég sok időt tölt együtt.. fogalmam sincs miért mondtam neki azt a nevet.. és rettenetesen szêgyenlem magam.. azóta tiszta szomorú, és úgy tesz mintha minden rendben lenne..

2014. márc. 5. 08:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Es miert nem erzed ugy,hog vele kell megbeszelned ? Biztos,hgoy gyanakvo lesz es megmondom oszinten ,nekem is hihetetlen kicsit a sztori ,miert gondoltal eppen ra ? Nagyon gyorsan tisztazzatok ,mert tudom,hogy milyn erzes ilyen miatt elkeseredni !
2014. márc. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
A "muszáj" az pontos jével írandó!
2014. márc. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
jével???
2014. márc. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi iszonyú!

Lehet, hogy egy olyan nevű pasiról álmodtál valamit

2014. márc. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Már korán reggel megbeszéltük, és elmondtam neki hogy menyire szeretem, és hogy fogalmam sincs miért mondtam neki félálomban..hisz nem is tetszik, és az apám cigány gyülölő, és ezt belém nevelték még kiskoromba. A másik meg hogy a tesóm barátja, és már gyermekük is van. Még én sem értem.
2014. márc. 5. 08:36
 6/12 anonim ***** válasza:
biztos szereted a családcentrikus férjeket...
2014. márc. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3-as igen jével. Ne legyél értetlen!
2014. márc. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

ezért ne érezd rosszul magad!Ha gondolod mutasd ezt meg neki:

pár éve reggel álmodtam vmi zagyvaságot,gyakran megesik...

legtöbbször a volt osztálytársaimmal álmodok,nem tudom miért,ez van...

szóval álmodtam valamit valakivel,nem is emlékszem és valamit kiabáltam álmomban,amire én is felébredtem,meg a férjem is,ráeszméltem hogy hol vagyok,ránéztem a férjemre és ennyit mondtam -Ja,te vagy az?

erre ő-Miért,kire számítottál?

én -az előbb még kovács józsival verekedtünk,hogy ki üljön a biciklire-aztán visszaaludtam.

Reggel kérdezte,hogy ki az a kovács józsi,mondom egy volt osztálytárs erre ő-és végül ki ült a bringára?

először nem is értettem a kérdést.Akkor esett le ,mikor elmesélte a sztorit, azóta gyakran nevetünk ezen.

Néha szokta mondani ha felébredünk,hogy nyugi csak én,mehetsz te a bringával

Ennyi,lehet hogy álmodtál vmit xy-al amikor felébresztett te meg azt a nevet mondtad ki akivel álmodtál.Nem kell ebből problémát csinálni:)

2014. márc. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
már álomkontroll is van? álom. nem iszonyú.
2014. márc. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem, hogy hogy jön ide az, hogy apuka cigánygyűlölő. De biztos. Az meg hogy valakiről álmodsz éppen előfordul, hogy az ő nevét modnod félálomban. Nem biztos, hogy romantikus álom volt attól még.
2014. márc. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!