Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél évig küzdöttem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél évig küzdöttem a barátnőmért, de egy hónap után rájöttem, hogy túlértékeltem. Hogy közöljem vele szépen?

Figyelt kérdés
2014. márc. 5. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Meguntalak, szakítsunk!
2014. márc. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 DreamWeaver ***** válasza:
100%
Te tudod, hol vannak a barátnőd érzelmi határai. Te tudod, a barátnőd mire hogyan reagál. Vannak ugyanakkor olyan helyzetek, amikor valamit nem lehet fájdalommentesen közölni. Mindenképpen nyugodt körülmények közt közöld vele, ne indulatoktól fűtve. Őszintén mondd el neki, miben küzdöttél érte és miben csalódtál. És számodra ez már így nem folytatható.
2014. márc. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ebből a kérdésből hiányolom a "szeretem" vagy "szerelem" szót. Kűzdöttél érte, de nem vagy szerelmes?

Mi volt a kűzdelem alapja ha nem a szerelem, és mi a kiábrándultságod oka?

Az, hogy mennyire tudsz kulturáltan, és simán szakitani vele, az nagyon függ attól is, hogy ő mennyire van ebben a kapcsolatban. Fülig szerelmes, vagy ő "csak" elfogadta a közeldésedet, "meglátjuk" alapon? Ha nagyon szerelems, akkor "szépen" nem tudsz, csak fájdalmat fog érezni, akármit csinálsz. Ha ő is csak úgy elvan ebben a kapcsolatban, akkor viszont szépen meg tudjátok beszélni, hogy ez nem fog működni.

2014. márc. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak nyugodtan. Mikor ketten vagytok mond el neki az érzéseidet, hogy csak most ismerted ki teljesen és ez nem az amit Te keresel. Tudatosíts benne nem az Ő hibája csak nem ezt vártad és így nem az igazi.
2014. márc. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lány másfél évig kérette magát, akkor nem szereti a hapsit, csak a hiúságát legyezgette hogy küzdenek érte. Ha szerelmes egy nő, nem kéreti magát sokáig, hanem örül a kapcsolatnak. Hagyd ott simán, minden lelkifurdalás nélkül.
2014. márc. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Másfél év rengeteg idő. Szerintem még csak nem is kedvel téged.
2014. márc. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!