Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma reggel nagyon elszomorodtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma reggel nagyon elszomorodtam. :- ( hmmm. Pedig annyira szép volt, én kitartottam volna ellette hűségesen, igaz és tiszta szívvel. Mi lett volna ha?

Figyelt kérdés

Ma reggel indultam a munkába.

És a metró aluljáróban ahol kell várni a metrót megláttam egy anyukát és a lányát.

A lány szellemi fogyatékos volt. Nem tudott rendesen járni, és beszélni se nagyon és folyamatosan billegette ritmus szerűen előre hátra a fejét.

Annyira megsajnáltam, mert olyan szép volt. Olyan szép arca volt, de komolyan, nem is tudom mikor láttam olyan gyönyörű arcú lányt.

A haja is olyan szép volt. Biztos az anyukája állította be neki mert a kezei elég furcsán álltak. Görcsben volt mind két keze, meg a lábai is így nagyon "bénán" járt. Csak lassú lépésekkel tudtak haladni mert nem tudott a lány rendesen menni.


És felszálltak a metróra, én is, én direkt vele szembe ültem le, hogy gyönyörködjek még az úton egy kicsit a gyönyörű arcában.

Aztán el kezdtem gondolkozni miközben elmerültem a szemeiben. Mi lenne ha felállnék és oda mennék, és megszólítanám őt, vagy az anyukáját, hogy nem-e engedné meg nekem azt, hogy ismerkedjek vele.

De nem volt merszem ezer és egy gondolat cikázott a fejemben. Mi van ha a lány nem is vevő a fiúk közeledésére, hisz mentálisan beteg. Lehet nem is igényli a kapcsolatokat.

ÉS mi van ha az anyukája sem engedné meg.

És mi van ha az anyukája meg engedné, de a lány meg nem akar engem.

Fúúúú és még sorolhatnám a gondolatokat amik cikáztak a fejemben.


....

.....

......


aztán felálltam elé álltam és.......p***ába...és nem ment, nem mertem megszólítani őket.

Olyan hülyén jött volna ki az egész.


wááááááááááááááhhhhhhhhhhhhhhhhhh......de már nagyon bánom....!!!!!!!!!!!!!!


nem is tudom, hogy mit szeretnék kérdezni.


talán azt, hogy mi történt volna ha megszólítom őket és elmondom nekik azt, hogy szeretnék ismerkedni, szeretném ha a lány a barátnőm lenne.

Vajon mi lett volna?


Igen!!!


Mi lett volna?

21f


2014. márc. 5. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Az életben sosem fogod megtudni h mi lett volna ha nem balra mész, hanem jobbra, vagy fordítva.
2014. márc. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Elküldenek a francba mert hülyének nézed őket.
2014. márc. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

-és hogyan tudhatom meg?

- miért nézném hülyének őket??

2014. márc. 5. 13:52
 4/9 anonim ***** válasza:
ezt már nem tudod meg,hacsak nem találkozol velük újra.
2014. márc. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon nehéz szituáció. A "mi lett volna?" kérdésre más soha nem fogod megkapni a választ.

De egy ilyen anyuka azért először biztos negatívan állna a dologhoz. Ő tudja milyen nehéz sajnos a gyerekével és lehet nem hinné el,hogy egy fiú így akarna a lányával ismerkedni.

De lehet nem bánná ha lenne társasága a lánynak.

De nagyon sok kérdés felmerül. Pl: Mennyire sérült szegény? Tudna veled beszélgetni?

Meg hasonlók.

Ez csak akkor fog kiderülni ha egy következő találkozásnál megszólítod az anyukát. Persze ha lesz még ilyen alkalom.

2014. márc. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet több barátja van mint neked te meg beképzelsz mindenfélét magadnak.Lehet nálad is okosabb te meg totál hülyét csinálsz magadból.
2014. márc. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

értem.


nem ítélek el senkit.

na meg az is átment a fejemen, hogy mi van ha van barátja.

mi van ha már foglalt.


és igen, lehet több barátja van mint nekem, mert nekem sajnos nincs egy sem.


Hjaj, meg kellett volna szólítanom.


:-(


nem baj, ha legközelebb meglátom őket, felteszem a kérdésemet nekik.

2014. márc. 5. 14:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Hasra fognak esni a boldogságtól.
2014. márc. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
találkoztál velük azóta?
2014. máj. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!