Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már nektek így? A barátno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már nektek így? A barátnomet ismertem évekkel ezelott mikor osszejottunk, fél éve vagyunk egyutt. Elottem jártak már benne 9en, amibol 8at ismerek és egyre jobban azt veszem észre m

Figyelt kérdés
Elottem jártak már benne 9en,amibol 8at ismerek és egyre jobban azt veszem észre h szégyellem azok elott az ismerosok elott magam,szoval zavar h elottem ezek megdugták,igaz nem egy társaság és nemis egy helyrol,de a kornyékrol.Szeretem a barátnomet de vmikor ugy elkap ez az érzés h nincs hozzá még gusztusom sem,sajnos.Segítenétek mit tegyek h rendezzem magamban?értelmes válaszokat,kérem :)
2014. márc. 5. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nekem se lenne gusztusom a páromhoz, ha tudnám róla pontosan, hogy kikkel feküdt le. Egyáltalán honnan tudod te ezeket? Nálunk az ilyesmiről nem beszélünk egy párkapcsolatban, csak kb. számarányok szerint, de nem kell, hogy listánk legyen arról, pontosan kikkel volt a másik...
2014. márc. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
éngem érdekelt és megkérdeztem,talán mondhatjuk ugy is h kifaggattam,magam sem értem miért.Talán h neérjen meglepi mikor visszahallom,egyesek orulnek visszamondani meg szétkurtolni.DE ami a lényeg ha kapcsolatunk alat csak velem volt és jol megvagyunk,probálom így magyarázni magamnak,a mult ne befolyásolja a jelent,ahol én még jelen sem voltam .
2014. márc. 6. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!