Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már valaki úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki úgy, hogy a barátja haverjai szedték szét a kapcsolatot? Meg tudtátok menteni? Hogyan?

Figyelt kérdés

#megmentés #haverok szétválasztanak
2014. márc. 5. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
bővebben?
2014. márc. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
(az lemaradt, hogy több, mint fél éve már együtt voltunk)
2014. márc. 5. 15:03
 3/6 anonim ***** válasza:
a körülmények is lemaradtak
2014. márc. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem kürtöltük világgá a dolgot, hogy együtt vagyunk, de mindenki, aki látott minket együtt, látta rajtunk, hogy egy pár vagyunk. Nem is volt belőle eddig semmi gond (még egymás szülei előtt sem!). Pár hete találkoztam a barátom egyik haverjával először. Annyit tudok, hogy mondta neki, hogy látja rajtam, hogy komoly kapcsolatot akarok. Nem tudom, hogy rólam miket mondhatott még, de ezt korábban más is látta rajtunk, mégsem lett belőle semmi baj. Fogalmam sincs, hogy miket mondhatott még. Barátom korábban bizonyította azt, hogy kellek neki és nem csak kihasználni akar, ergo ennek nem kellene gondnak lennie. Félek, hogy rossz híremet keltették vagy lebeszélték rólam (ilyen "béna csajjal jár" vagy hasonlók). Meg se tudom védeni magam.
2014. márc. 5. 15:21
 5/6 A kérdező kommentje:

tehát amióta találkoztam vele, azóta a barátommal mélyrepülésbe kezdett a dolog. pénteken hármasban (mi ketten, plusz az a haverja) elmentünk valahová, aztán kettesben hagytak és aztán bejelentette, hogy már nem akar tovább velem lenni.

félek, hogy mást is mondtak rólam.

mert előtte hosszú hónapokig tökéletesen működött a dolog.

2014. márc. 5. 15:26
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ilyen, akkor hagyd a francba az egészet, örülj h még időben megszabadulsz tőle, és lehetőséged lesz helyette egy jobbra.
2014. márc. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!