Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges hogy egy kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy egy kapcsolatban máshoz is vonzódjunk ideiglenesen?

Figyelt kérdés

Barátommal nagyon jól megvagyunk csak sajnos nem tudunk túl sokat találkozni (tanulás miatt), de ezzel nagyjából sikerült megbarátkozni.

A gond ott van, hogy talán a tavasz miatt, de valami elkattant a fejemben és egy fiú haveromra elkezdtem kicsit másképp nézni, elképzelhető hogy ő is így van ezzel. (Egyébként nem tudom tényleg hogy miért, ha kívülről nézzük nem olyasvalaki akit valaha el tudnék képzelni magam mellett belsőleg-külsőleg).

Nem akarom hogy emiatt tönkremenjen a kapcsolatom a barátommal, annál sokkal többet jelent nekem mint hogy egy ilyen fellángolás miatt eldobjam, de a haverommal sem akarom megszakítani a kapcsolatot.

Az extra önfegyelmen túl van valami ötletetek hogy hogy tereljem el erről a figyelmem? Esetleg ti estetek át már hasonlón, és ha igen hogy oldottátok meg?


2014. márc. 5. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Érdekes: a haverra lenne idő tanulás mellett, a barátodra nem?


Itt más a probléma, nem az időbeosztás!

2014. márc. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Más városban tanulok mint barátom és az adott haver osztálytársam szóval mindenképp többet látom.
2014. márc. 5. 16:47
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja és ott is lakom szóval csak hétvégén megyek haza.
2014. márc. 5. 16:50
 4/4 /verz ***** válasza:
válassz melyik kell, egyiket se vedd hülyére
2014. márc. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!