Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha meglopna a barátod akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meglopna a barátod akkor mit tennél?

Figyelt kérdés

van egy fiú barátom aki minden nap átjön és nálunk eszik meg minden,erre ma rajtakaptam hogy az öcsém PS játékait elrakta és sietve távozott

azért nem szóltam neki,mert ivott is és olyankor agresszív

féltem hogy megverne:'(



2014. márc. 5. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Csapdát állítanék neki
2014. márc. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
egyrészt nem lenne a barátom, másrészt szembesíteném..haramdrészt ha tényleg agresszív, akkor a szembesítést kihagyná, de amit tudok visszavenném, és szakítanék
2014. márc. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tehát egy alkoholista, agresszív állatról beszélünk, akit te minden nap megetetsz a családod pénzéből, és még lop is tőletek? És ez a te barátod? Én megszakítanék vele minden kapcsolatot, többé nem jöhetne, nem is beszélnék vele. Ha pedig megver, akkor szépen fel kell jelenteni, nem át kell hívni ebédelni.
2014. márc. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Nóra:) válasza:
Szólj valakinek, hogy ezt csinálja, pl. tanárnak, és mondd meg neki, hogy nem mondja el hogy ki mondta ezt. Ha ezután is lopkod, szerintem ne barátkozz vele.
2014. márc. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

milyen tanárnak??

26 éves én meg 22!!

nem járunk már suliba...ő meg sosem járt:/

2014. márc. 5. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!