Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteg vagyok, nem érdekli?

Figyelt kérdés
Pasim nagyon jól tudja,hogy lázas,beteg vagyok, de fel nem hívna telefonon,hogy mi van velem.Reggel beszéltünk,akkor is neki volt baja,megkért valamire,azóta semmi.Normális ez?
2014. márc. 5. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs a mobilján pénz.
2014. márc. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lesz*r
2014. márc. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehetne rosszabb is, én már csak tudom. Persze attól még bunkóság. Engem majdnem negyven fokos lázzal vittek haza... És a legnagyobb baja az volt az akkor pasimnak, hogy a tömegközlekedésen nem az ölébe ültem. Gondolhatod, hogy mennyire voltam magamnál.
2014. márc. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

sztem nagyon gáz...én is beteg vagyok (sajnos nagyon durván) de a párom állandóan győzköd h igyam a neocitránt és péntekre szabit is kivett h elkísérjen a dokihoz...sajnállak tényleg...:/


L24

2014. márc. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Úristen, bírj már ki nélküle egy napot...

Beteg vagy, hú... nagy kaland. Mindenki volt már lázas az életében.

2014. márc. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó, itt most nem arról van szó, hogy nem bír ki egy napot sem a párja nélkül. Hanem arról, hogy a párja nem gondol arra, hogy ő most beteg és ilyenkor jobban vágyik az ember egy kis pátyolgatásra, ehelyett még őt kérik meg valamire.
2014. márc. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Így igaz, 4 nap alatt mindössze 1x csengetett meg,persze,akkor is le lettem cseszve,amiért nem tettem eleget a kérésének(amire neki is volt ideje bőven,csak lusta volt).Persze,arrafele nem jött volna,vagy legalább megkérdezze,van-e szükségem valamire, gyógyszerre,stb....

Fura viselkedés szerintem 3 éves kapcsolatban.Rosszul esik,nem tudom, mire vélni.

2014. márc. 7. 07:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű, kérdezz rá. Mondd meg neki, hogy ez nem esik jól, mert te sem így viselkedsz, amikor ő beteg.
2014. márc. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!