Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a barátnőmet de mégis úgy érzem valami hiányzik. Miért érzem ezt? Mi ez a hiányérzet?

Figyelt kérdés
Azt érezhetem esetleg, hogy nem vagyok szerelmes? Más is érzett már ilyet?
2014. márc. 6. 02:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy szerelmes... persze, nekem is volt már ilyen. (én lány vagyok), és tapasztalataim alapján egy ilyen kapcsolat csak üres, unalmas és semmilyen lehet :D
2014. márc. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szereted, de nem vagy szerelmes.
2014. márc. 6. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem üres és unalmas a kapcsolatunk! Nagyon jól érzem magam vele, soha senkivel nem voltam még ilyen boldog.
2014. márc. 6. 02:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert ez csak egy barátság amit próbálsz erőltetve kapcsolatként venni.
2014. márc. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most mit vagy úgy kiakadva? Lehet, hogy nem érzed üresnek és unalmasnak, de ha lenne egy olyan párod, akibe szerelmes vagy, ahhoz viszonyítva, ha tényleg nem vagy szerelmes, akkor ez unalmas kapcsolat. Persze, szereted, meg biztos jól kijöttök. De! Az nem jelenti azt, hogy szerelmes is vagy. Egy szerelmes ember se lát, se hall. Szerintem te racionális döntés alapján választottad a párod. Jól kijöttök, sok a közös, tetszik neked. De attól még nem lesz szerelem. Ennyitől még nem. Ja, és a kettes válaszoló voltam.
2014. márc. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Egyáltalán nem vagyok kiakadva... nem tudom, hogy honnan vetted ezt..
2014. márc. 7. 00:33
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha valaki szerelmes, az nem tud betelni a másikkal. Mindent abban az emberben lát megtestesülni, amire valaha vágyott, magáénak szeretné tudni mindenestől minden percben, és a másik lénye nem hagy helyet a fejében/szívében/lelkében másnak, így semmilyen hiányérzet nem merül fel benne, mert maradéktalanul boldog. Ha ez a telhetetlen vágy, érzés nincs meg, akkor nem vagy szerelmes, és arra vágysz, hogy az legyél.
2014. ápr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, szépen megfogalmaztad, ez így van. Kérdező: szakítottatok már?
2014. ápr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!