Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek vajon mi lehet az oka?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek vajon mi lehet az oka? Nehezen tudom elképzelni, hogy csak úgy.

Figyelt kérdés

Volt egy rövidebb, kicsit zűrös kapcsolatom, ami jópár hónapja véget ért.

(Szerettem a fiút tényleg, sose kovettem el ellene semmit. De ő nem tudott bizni

bennem, és szakított.)

Azóta nem beszéltünk, meg van új kapcsolatom.

A lényeg: egyik nap a semmiből előkerült, hogy mi van velem, stb meg nem találkozunk-e. Amit a történtek után én élből visszautasítottam.

Ellenben hazudnék, ha azt mondanám, nem kavart fel...

Szerintetek létezik, hogy csak úgy, szimplán érdeklődésből előszedjen?

20+ N



2014. márc. 6. 06:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jól tetted, hogy visszautasítottad. Kutyából nem lesz szalonna, ez örökérvényű igazság. Alapjaiban az ember nem változik. Ha zűrös volt ne sajnáld, és ne lépj vissza. Az új kapcsolatra koncentrálj inkább. Lehetséges, hogy mindezek ellenére még mindíg az exedet szereted? Mert akkor a jelenlegi kapcsolatban nem túl tisztességes dolog maradni
2014. márc. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem szeretem már. Csak mély nyomott hagyott bennem, és nehezen tettem magam túl rajta. És meglepett, hogy megkeresett.

Szeretem a jelenlegit, és nem dobnam el a régi miatt.

Csak nem értem ezt.

2014. márc. 6. 06:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz,én is jobva vagyok a volt barátnöimel.
2014. márc. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Van olyan exem nekem is, akivel jóba vagyok, meg nem haragban váltunk el.

De aki szakítás után még közösségi oldalról is letöröl, majd fél év után hirtelen eszébe jutok, az kicsit más helyzet. De igazából már mind1.

2014. márc. 6. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!