Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen felszinesek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen felszinesek az emberek?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok és még sosem volt pasim

körülötem meg minden szép lány el van már jegyezve.a férfiakat csak a külső érdekli,leszarják a belső értékeket,vagy hogy értelmes vagy kedves vagy.a volt osztálytársamnőm le***pott 2 srácot is a buliban, mégis ő kell nektek, undorítóak vagytok.milyen feleség lesz az ilyen,erre nemgondoltok?nem tehetek róla,hogy nem vagyok vékony,nincs pénzem és időm se sportolni.az egészséges kaják is drágák, és amúgyis undorító,hogy minden a külsőről szól,megki milyen cicababa.ezek a k**vák úgyis megcsalnak majd titeket,sosem fognak gondoskodni rólatok.


2014. márc. 6. 13:57
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
a cicababa külső és a gondoskodás miért zárják ki egymást? én a helyedben elgondolkodnék azon,hogy miért is nem volt még sosem kapcsolatom. ilyen pesszimista hozzáállással nem is lesz
2014. márc. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
76%
Figyi nem akarlak elkeseríteni, de szerintem kb. Te is így viselkednél, ha jól néznél ki, ha szép testbe születtél volna. És ne mondd, hogy biztos nem, mert akkor teljesen máshogy fejlődött volna a kezdetektől a személyiséged, ha bomba nő lennél. Amúgy szerintem csak az a bajod, hogy dagadt vagy.
2014. márc. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
könyen beszélsz.ha jól néznék ki,akkor tökmindegy,hogy állok hozzá.rohadt igazságtalan ez az egész.
2014. márc. 6. 14:01
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
hidd el,a külső nem minden. jól nézek ki,mégis boldogtalan voltam egészen eddig életemben,mert sosem találtam olyan embert,akivel igazán kiteljesedhetnék és maximálisan megbízhatnék benne. szerinted az olyan szuper érzés,hogy mindenki csak a külsődet nézi és a belső értékeid csak másodlagosak?persze,így könnyebb válogatni,de nagyon nehéz kiszűrni,ki az,akivel tényleg lehet tervezni
2014. márc. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell pénz a sportoláshoz. Egy cipőd csak van h elmenj futni. Interneted is van h ingyen nézhető online aerobik videókat használj.


Ha mindez megvan, akkor meg tegyél erőfeszítést h az irigykedő és rosszindulatú hozzáállásod változzon.

2014. márc. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Lefogyni viszonylag könnyű. Már sok milliárd embernek sikerült. De akinek csúnya az arca az nem nagyon tud rajta változtatni.
2014. márc. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
amúgy ha jól kiszámolod,az egészséges kajákkal még sporólhatsz is,nem kell mindig rizst és csirkemellet enni.szóval ez nem kifogás,CSAKIS RAJTAD MÚLIK,MILYEN ÁLDOZATOT VAGY KÉPES HOZNI MAGADÉRT,A KÜLSŐDÉRT ÉS AZ EGÉSZSÉGEDÉRT.
2014. márc. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
52%

hm igazad van...


egy nőn nem baj ha van fölösleg dob az alakján,de vannak határok.Én is az észt meg a belső értékeket nézem,de hááááááát a 2 sosem adja magát :D szép meg okos.Ilyen nincs.

2014. márc. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
mind képmutatóak vagytok!!nem értitek meg hogy milyen nehéz ez.ha nagyon el vagytok hízva,akkor nem tudtok lefogyni.volt,hogy fogytam 10kilot,és 15öt szedtem fel utána helyére.es amugy is túl kövér vagyok,hogy sportoljak,es amugy sincs erom meg energiam.ha lefogyok,csak lógni fog a bőröm és még még undorítóbb lennék....és miért éheztessem halálba magam olyanért,aki úgyis felszínes,és úgyis otthagy egy fiatalabb,vagy szebb de tök jellemtelen nőért!!!!!a pasik amúgy is mind szemetek, vagy othagynak vagy megcsalnak...
2014. márc. 6. 14:22
 10/35 anonim ***** válasza:

amúgy sza@rt számít az egészséges kaják meg biz b*aszok...MOZGÁS KEVÉS +KAJA ,ennyi az egész.VAgy még mozgás se kel csak nem eszel annyit.Nincs olyan ember aki hízik ha nem iszik :D az biológiai csoda.


a férfiak különbek mint a nők :) már bocs.

2014. márc. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!