Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti ilyenkor mit szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti ilyenkor mit szeretnétek egy lánytól?

Figyelt kérdés

Szakitott velem 2 honapja a pasim. Mostanába meg szokott keresni, hogy sajnálja, hogy szomoru volta, o nem akart megbántani, stb. Ebbol nekem ugy jon le, hogy sajnálja amit tett.

Viszont tegnap pedig ezt irta: Sajnálom, majd találsz sokkal jobbat, aki életed végéig szeret téged. ezek után igy a semmibol elkezd irni :*-t.

miután szakitottunk, elmondta, hogy fog engem szeretni és biztos benne, hogy fog is futni utánam, de akkor már késo lesz...

én nem értem ot, egyszer ugy jon le mintha akarna valamit máskor pedig mintha nem is érdekelném.

Szerintetek ez most, hogy van?

16L-F



2014. márc. 6. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Hülye.


Majd kinövi. :)

2014. márc. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Küld el a francba, ne neked hanem valamelyik haverjának sírja ki magát. Ha akar valamit tőled akkor azt mondja meg.
2014. márc. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem meg se hallgasd, hagyjátok békén egymást.


Lehet örülne h ha párszor széttennéd még a lábadat neki.

2014. márc. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!