Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez, a barátnőm és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez, a barátnőm és köztem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. az a helyzet hogy a barátnőm engem választott és dobta a volt pasiját,de akárhányszor szóba jön vagy ráír nagyon rosszul érzi magát,ma is meglátta és nagyon szarul volt.. Mi miatt van ez? nagyon szar nekem mert nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni

17/f.



2014. márc. 6. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Üljetek le, beszéljétek meg. Szerintem nem tette teljesen túl magát rajta (ez nem azt jelenti, hogy szerelmes belé), lehet hogy a srác úgy megbántotta, vagy érzelmileg zsarolta, akármi, és ez eszébe jut ilyenkor. Mindenképpen beszéljétek meg, elvégre te vagy a párja, a te feladatod, hogy lelkileg is támaszt nyújts neki.


F/18

2014. márc. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem üljetek le és nyugodtan beszéljétek meg a dolgot.
2014. márc. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mindig megbeszéljük. a srác nagyon sokszor megcsalta,megalázta..de akkor is nekem ez nagyon szarul esik ő is tudja elmondom neki is,de akkor is akárhányszor meglátja vagy rá ír ez van
2014. márc. 6. 20:28
 4/6 A kérdező kommentje:
segítsetek mert tényleg...nem bírom nagyonszarul érzem így magam mintha ő vele akarna lenni...
2014. márc. 6. 20:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy merészel megsérteni az érzelmeivel...Másrészt tényleg ne abból indulj ki, hogy sóvárog az exe után.
2014. márc. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
..:)
2014. márc. 6. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!