Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom, akivel néha már nem is barátként viselkedünk egymással hanem ettől több. Egyik délután szórakoztunk mire ő erősen megragadta a kezemet és szorította. Rá szóltam és bocsánatot kért, puszilgatott,ölelt, simogatott és megkérdezte hogy fájt-e. Később magához akart húzni mire megragadta a két kezemet és ismét szorította. Most már eléggé felemeltem a hangomat és káromkodtam egy kicsit. Akkor megint bocsánatot kért és ugyanúgy ölelt stb. Mondtam hogy ne nyalizzon, erre ő mondta hogy menjek onnan. Nem mentem és ő csak simogatott tovább. Nem arról van szó hogy nagyon fájt ahogy megszorította, csak nem vártam el tőle, és nem kéne ilyet csinálnia. Mi a véleményetek erről?

2014. márc. 6. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
meg akart csókolni vagy mi?
2014. márc. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem akart. Nem voltunk kettesben
2014. márc. 6. 21:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány éves? 6?
2014. márc. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De nem értem, miért szorította?
2014. márc. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez a baj hogy én sem tudom. Semmi oka nem volt rá
2014. márc. 6. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!