Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A leendő vőlegényem azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leendő vőlegényem azt akarta, hogy adjam el/ajándékozzam el a kutyámat, ha összeköltözünk. Szakítottam vele emiatt. Más mit tett volna?

Figyelt kérdés

Az egyik kutyusomat vittem volna magammal, 2 éves yorki. Az exem eleinte nagyon szerette, együtt sétáltattuk, hozott neki játékokat, elkísért minket a kutyakozmetikushoz stb.

Mostanában akartunk összeköltözni. Néztünk egy albérletet, direkt rákérdeztem kutyust lehet e vinni.

Mielőtt kifizettük volna a kauciót (felesbe), azt mondta az exem, hogy jó lenne ha megszabadulnék a kutyától, mert ha gyerekünk lesz úgyse lenne a kutyára időm, ő pedig nem fog vele törődni.

Szakítottam vele, hiszen ha engem szeret szeressen kutyával együtt.

Azóta többször keresett, hogy megbánta és békülni akar. "Ismerősök" bogarat ültettek a fülembe, hogyha ennyire nem akar a kutyával együtt élni, mi van ha megmérgezi vagy elajándékozza a hátam mögött. Úgyhogy nem békülünk.


2014. márc. 6. 22:43
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
75%

uh sztem itt több probléma is van.

egyrészt, h bár nekem nem kutyám van,hanem más kisállatom,de én se dobnám el magam mellől ilyen esetben.én ezzel úgy vagyok, h tudja,h van állat,és szeretem-->nem válnék meg tőle,vagy kelljek így, vagy ne.

de azért szerintem az már túlzás, h titokban elajándékozza,vagy megmérgezi.:) a te párod,csak ismered annyira,h képes-e ilyenre vagy sem.ebben nem másra kéne hallgatni.

ha meg szereted,és ő megbánta már a dolgot,akkor igazán átbeszélhetnétek.

2014. márc. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
85%
tényleg fura tőle, megértem, hogy szakítottatok, vagy legalábbis szünetet tartotok ez nekem is sok lett volna. Viszont a jóakaró ismerősökre ne hallgass. Csak nem feltételezel olyat a párodról, hogy megmérgezi a kutyust
2014. márc. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
83%

Vannak emberek akiknek a kutyák és a többi állat nem olyan fontosak, simán elajándékozzák v. ha elszökik/elpusztul sem rázza meg őket túlságosan. Nem feltétlenül a rosszindulat vezérelte, lehet Ő is ilyen ember.

Amúgy megértelek nekem is van kiskutyám a lakásban.

2014. márc. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
30%

Nem az ismerősök miatt tettem volna... hanem azért, mert aki az állatokat nem szereti, az majd egy gyereket fog? Mi rá a garancia? Én azt láttam, akinek nincs állata (szándékosan nem azért, mert nem lehet) az egy síró, tehetetlen, kakis-pelenkás csecsemővel sem toleránsabb (konkrétan kimenekült a kedves "apuka" a szobából pelenkázáskor, hogy ő "nem bírja ha büdi és a hangját, ha bőg" -a saját gyerekének!)

Jól tetted, találsz olyat, aki kutyával együtt is szeret. Legalább még azelőtt kiderült, mielőtt összeköltöztél volna vele, úgy rosszabb lett volna.

2014. márc. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Nem szeretném kockáztatni a kutyám egészségét/életét, bármennyire is hiányzik meg szeretem...

:(

2014. márc. 6. 22:58
 6/33 anonim ***** válasza:
36%

Egyetértek a döntéseddel, én is így tettem volna. És nem békülnék.


U.I.: Nekem cicám van :)

2014. márc. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
78%
Nekem az a leggyanúsabb, hogy hirtelen döntött úgy, hogy ne legyen kutya.
2014. márc. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
73%

"mert ha gyerekünk lesz úgyse lenne a kutyára időm"


Ha ez a mondat így hagyta el a száját, akkor egy percet sem agyalnék azon, hogy úristen mit vesztetettem. Még sehol nincs a gyerek, de már látszik, hogy a körülötte levő teendők kizárólag a te feladataid lettek volna, hiszen ha megosztoztok rajta, akkor jut idő a kutyusodra is.


Egyébként ha ezt nem mondja is szakítok, amikor választás elé állít, hogy ő vagy a szeretett kedvencem. Nekem cicám van, de biztos nem mondanék le róla, ugyanúgy, ahogy te sem a kutyusról.

És sajnos van abban valami, amit az ismerősök mondanak.

Barátnőm párja úgy rúgott bele barátnőm kutyájába, hogy orvoshoz kellett vele járni :( Hál istennek mára makk egészséges, de aki nem szereti az állatokat, az képes nagyon gonoszul bánni velük :(

2014. márc. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
28%
Te is nagy állatbarát vagy... "Az egyik kutyusomat vittem volna magammal" A másik meg? Az ott rohadjon meg a gazdája nélkül, te ráuntál, vagy megváltoztak a körülmények, akkor kiválasztod a kis kedvencedet, a másikat meg lepasszolod, vagy hogy megy ez?
2014. márc. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
66%
Jól döntöttél. A férjem utàlja a macskákat. Nekem volt egy cicàm, mikor megismerkedtünk. Összeköltöztünk, gyerekeink is lettek. Volt, hogy mérgelődött a cicus miatt is. De miután szegény macs balesetet szenvedett és valsz meghalt, ő is megsiratta, és ő hozott egy kölyökcicát.
2014. márc. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!