Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szerelmes belém?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes belém?

Figyelt kérdés
A sztori a következő. Volt egy pasim aki kidobott, volt egy fiú haverom akit kidobtak. Nos az törtènt, hogy újdonsült hajléktalanokként összeköltöztünk. Amiből az következett, hogy először csak együtt kezdtünk aludni, majd megtörtént ami. Gyakorlatilag úgy viselkedünk, mint egy pár. Elmegyünk ide oda, összebújva alszunk, sokat puszilkózunk, a szex is kiváló, nem megyünk egymás nélkül sehova. Csak ő nem mondta még nem mondta, hogy szeret. Igaz én sem. Meg a szüleinek se mondta mèg, mi a helyzet. Ès ami elgondolkodtat, hogy sokat említi az exèt. Ugyan nem pozitívan de említi. Bizonytalan vagyok, hogy mit érezhet...

2014. márc. 7. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól érzitek magatokat így, akkor mit számít? :)
2014. márc. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje tart ez? Régóta? Több év? Akkor lehet a válasz nem.
2014. márc. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
3 hónapja.
2014. márc. 7. 00:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szeret, lehet, hogy csak így kényelmes neki. Miért nem kérdezel rá?
2014. márc. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte úgy tűnik, mintha csak vigasztalódnátok egymás mellett, de nem tudom mennyi ideje és mennyire ismeritek egymást, vagy mennyi időt voltatok együtt a párotokkal, szóval ezt így nem tudhatjuk, hogy miként vélekedik rólad, vagy a kapcsolatotokról. Ha segít talpraállni akkor jó, de hosszú távú terveket nem tudok jósolni. Viszont ha mindketten akarjátok akkor elképzelhetőnek tartom hogy kialakuljon ebből valami.
2014. márc. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem merek rákérdezni, mert félek elrontom az egészet.
2014. márc. 7. 00:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő is pont ezt gondolja. Ha fontosnak tartod, mondd te ki azt, hogy szereted. Szerintem ezzel ő is bátorságot fog kapni.
2014. márc. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!