Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, lehet az "kizáró ok",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, lehet az "kizáró ok", hogyha egy fiú, aki járni akarna veletek, fiatalabb nálatok, és a saját korához képest is fiatalabbnak néz ki?

Figyelt kérdés
A lány körülbelül fél évvel idősebb nálam, de szerintem ő is érez irántam valamit, de nem vagyok benne biztos, hogy nem zavarná e, hogy kis túlzással (!) az öccse is lehetnék, legalább is kinézetre...

2014. márc. 7. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem..


De azért függ a korától..



Pl nekem édesanyám idősebb édesapámnál, apu 19 anyu 21 volt, apu nem nézett ki 19-nek sem:)


Engem ilyen kormpban még zavart volna..


De fél év semmi, az ugyanolyan korúnak számít már 10 en évesen is.

Az más kérdés hogy tiniként ha fiatalabbnak néz ki, akkor az lehet-e akadály, van akinek igen, nekem nem jelentett..


Igaz már Idősebb vagyok;-)

De a férjem fél évvel idősebb nálam, 27 éves, hát ha megborotbpválkozik, a mai napig elkérik az igazolványát, ha olyan helyre aar bemenni, vagy alkoholt akar venni a tescoban:-)

2014. márc. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha komolyabb a korodtól a gondolkodásmódod, akkor azzal nincs gond. A nők nem szeretik a gyerekes viselkedést, de a hatarozottságot, az érett gondolkodást viszont igen. 22L
2014. márc. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

:)

20-21 éves vagyok, rokonok, ismerősök többször mondták, hogy még fiatalabbnak nézek ki. Szórakozóhelyen például egyszer egy humorosabb kedvű alkalmazott megkérdezte, hogy tényleg elmúltam e 18, de megnyugtatott, hogy ez a dolog később az előnyömre fog válni, igazából pontosan még nem értem, hogy ez miért lehet olyan jó :D


Persze, ha 30-35 évesen 25-nek nézek ki, akkor tényleg jó, de egyelőre így fiatalon inkább a hátrányát látom a dolognak..


Későn érő típus is vagyok, és arcszőrzetem sem túl erős, szóval még ezzel sem tudom öregíteni magam.

2014. márc. 7. 09:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt hittem 15 vagy vagy valami ilyesmi..


Ennyi idősenfélév semmi

Nagyon sok nőnek a fiús arcú pasik jönnek be.

Sokkal fontosabb, hogy a a gondolkodásod milyen..

1.

2014. márc. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Diákmunka miatt sok időt töltünk együtt és igazából nem tudom eldönteni, hogy tetszem e neki, vagy csak szimplán kedves, és mindenkivel jóban van. Sokat beszélgetünk, facebookon is, de valahogy mindig attól tartok, hogy félreértelmezem az érzéseit, és ha elmondom neki, mit érzek, és ő mégsem viszonozná, akkor kellemetlenül érezném magam, hogy újra és újra találkozunk, és én vagyok az, akit kikosarazott, ... :S


Már többször említette a volt barátját, hogy kb 1 év után szakított vele, mert megcsalta, de még mindig írogat neki, hogy kezdjék újra, mert még szereti, stb.

Meg a filmekből említ néha pasikat, hogy milyen helyesek, izmosak, én meg csak gondolkozom, hogy tényleg én kellhetek e neki?

2014. márc. 7. 09:36
 6/6 anonim ***** válasza:
én 23leszek idén és 16nak néznek. de a 36 éves bátyámtól is elkérik néhol a személyit! a jó genetika...
2014. márc. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!