Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan hogy az érzékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy az érzékeny lányok érzékeny fiút is választanak?

Figyelt kérdés
2014. márc. 7. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Filmekben.

Az "érzékeny" lányok is jellemzően a menő alfahímeket szemelik ki maguknak, legalábbis az én középiskolámban ez volt. Az osztály alfahímje, a cigizős, ivós, bulizós focicsapatkapitány sorra fektette meg fű alatt az érzelmes, szelíd lányokat. Ők mindent megtettek neki egy szerelem reményében, de persze sosem jött el a szerelem.

Én is érzelmes srác voltam, hiába is vártam hasonló lányra:) Én felismertem őket de ők nem ismertek fel engem. Velem jellemzően az ilyen kicsattanó, nagydumás lányok kezdtek ki (egy ritka típus). Ők valahogy könnyebben nyitottak a fiúk felé, ha azok nem mertek nyitni.

Az alfahím mindig nyit a szolidabb lányok irányába, a trófeáért legalábbis. A félénk, érzelmes fiú max. csak nézi nagy árgus szemekkel és vágyakozik. Ebből nem lesz kapcsolat.

2014. márc. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Elsőnek igaza van. Pont az ilyen csajok szoktak összejönni a legnagyobb bunkókkal, mert nincsen bennük tartás, és tele vannak önértékelési problémákkal, melyet a nagydumás, kihaénnem párral kompenzálnak. Aztán jönnek ide sírni, hogy minden pasi disznó, amikor a srác, mint előre várható volt, átvágja őket. :-D
2014. márc. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én érzékeny lány vagyok,és eszembe sem jutna egy érzékeny "alfahímmel" összejönni!Úgyhogy létezik olyan,amit kérdezel,igen.
2014. márc. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*érzéketlen.:D A másiknak nem sok értelme lenne.
2014. márc. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Aki érzékeny, az nem feltétlenül gyenge, naiv vagy önbizalomhiányos. Én legalábbis elég érzékeny és érzelmes vagyok, de ez abban merül ki, hogy művészlélek vagyok, utálom a felszínes beszélgetéseket és nagyon tudok szeretni. Az arrogáns, "egyszerű" emberektől mindig is távol tartottam magam, egyértelmű, hogy egy hozzám hasonló lelkületű, világnézetű párt szeretnék magam mellé.


Amiről az első és a második válaszoló beszél, az szerintem nem érzékenység, hanem bizonytalanság, szeretetéhség.

2014. máj. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!