Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim miért nem tudja tisztán tartani a fürdőszobát meg a mellékhelyiséget? Ez már olyan szinten zavar hogy nem is érzem jól magam ott, fusztrál az egész!

Figyelt kérdés
Nem tudom neki ezt felhozni beszédtémának, nem tudom hogyan kezdhetnék bele, nem akarom megbántani, de ennek így nem sok jövője lesz, mégis szégyellem hogy nekem kell erre figyelmeztetni! Nem arról van szó, h nem pakol el maga után, hanem hogy tiszta kosz a mosdókagyló, a wc ülőke pedig tiszta retek! Ja és a szüleivel lakik, csak ő az emeleten!
2014. márc. 7. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
"Nem szoktad kitakarítani a mosdót?"
2014. márc. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mond meg neki ennyi, azért vagytok egy pár, hogy mindent megbeszélhettek (elméletileg) javítsatok ki ha tévednék.
2014. márc. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En nem tudom masok milyen parkapcsolatban elnek, de hogyha engem zavar, hogy a baratomnal kupi van siman megmondom. Szoval nyugodtan mondd, hogy te no vagy es kicsi nagyon zavar, hogy koszos a wc, a mosdokagylo. Mert te elkaphatsz fertozeseket stb. Ha csak nem egy bunko a fiud, tuti megerti:) 21L
2014. márc. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kellett ezt kiemelni. Leírták már, hogy mondd meg neki. Azóta se sikerült?
2014. márc. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!