Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha minden nő jófejnek, viccesn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden nő jófejnek, viccesnek, kedvesnek, mond a többi nőnek akkor az azt jelent hogy nem jövök be senkinek?

Figyelt kérdés

23 vagyok, sok nő ismerősöm van. Mindig visszahallom más srácoktól vagy a csajoktól hogy a többi mit mond rám és mindig még egymás közt is úgy értékelnek engem ki hogy "tök jó fej, tök kedves, milyen rendes srác". Míg más srácokra még az én jelenlétemben is azt mondják hogy "fú de jó pasi, rámmászhatna, megnézném mi van a nadrágjában". Képzelem hogyha csak csajok együtt vannak még miket mondhatnak.


Szóval ebből arra következtettem hogy kb. egy ismerős nőnek se jövök be mert akkor legalább egymás közt elhangzott volna valamikor hogy "jó pasi, nekem bejön" vagy hasonló.


Eléggé ki vagyok a dolog miatt, mert tényleg mindent kihoztam magamból külsőleg-belsőleg de még ez sem elég senkinek? Az egyik csaj elvált, van két kisgyereke (akiket az apjuk még egyszer sem látogatott meg) és még ő is a izmozós modellfiúkat várja mint jelentkezőket. Engem számításba se vesz, pedig én megadnék neki mindent.



2014. márc. 7. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:

"Ha minden nő jófejnek, viccesnek, kedvesnek, mond"


"a többi nőnek"


A MINDEN nöröl van szó, akkor ki a TÖBBI nö?!?!?!?

2014. márc. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A túl rendes srácok tényleg kb eddig jutnak. A tipikus vicces rendes kedves pasi ismerőseim kivétel nélkül vagy nagyon gátlásos és/vagy csúnya lányokkal jöttek össze. Bonyolult emberi játszmàk ezek.
2014. márc. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem jössz be senkinek. Volt egy barátom aki elképesztően jól nézett ki, de talán ezt csak említettem meg a barátnőimnek, hogy helyes, leginkább arról beszéltem, hogy milyen vicces, szórakoztató társaság.
2014. márc. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!