Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről az ultra beteges féltékenységről amit már alig bírok elviselni?!

Figyelt kérdés
4 és fél éve vagyunk együtt, ebből 3éve már együtt is lakunk.Én sohasem csalnám meg a párom (tavaly óta menyasszonyom), őszinte vagyok vele. Évek óta gyereket tervezünk, közös jövőtszeretnék stb stb.Barátaim se nagyon vannak akikkel eljárnék vhova, discoba se járok, nem iszok, nem dohányzok, szóval semmi olyan nincs amire oka lehetne nem megbízni. Szinte csak vagy a munkahelyen vagyok, vagy itthon. Anyáékhoz kb 1héten egyszer megyek. Ennyi..Most avval baszogat, hogy a boltba ahova járok kajáért, ott dolgozik egy fiatal l.ny.És evvel baszogat állandóan, hogy láttam e, tetszik e,,, tuti beleszerettem,közbe életemben egy kib.ott szót nem váltottam vele semmiről. Mindig...MINDIG ő hozza fel a témát, hónapok óta kb 3-4 naponta így indul a reggel...jaj már megint menni kell oda...én nézzem a nyűgősségét, és rajtam vezet le mindent...rendeget, szémtalan vita van ezekből, az egekben van ilyenkor az idegességi szintemm.......

2014. márc. 7. 17:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Próbáld vele megbeszélni, kicsit másképp környékezz rá a dologra, hogy mi a féltékenység oka.. Igen a nők néha rá tudnak kattanni az ilyenekre, amiket ők látnak hallanak innen-onnan és egyből általánosítani kell belőle.
2014. márc. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Tyler913 ***** válasza:
Nem lehet,hogy alacsony a menyasszonyod önbecsülése? Sok esetben ez a féltékenység forrása. Ha így van,arról beszélni kell,és dolgoznia kell a saját önértékelésén,hogy ne rettegjen folyton attól,hogy találsz nála jobbat.
2014. márc. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
SZerda reggel is mentem dolgozni és írtam neki 6 után, hogy SZia Szerelmem hogy aludtál meg h vmi gyors dolgot főzzön h pohenhessen is mert du.ra megy dolgozni. ő erre se köszönés semmi..."remélem láttad a kis dögödet..kezét fogtad??siralmas h egy szar bolt többet ér neked mint a boldogságunk....idézet bezárva..
2014. márc. 7. 18:03
 4/31 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen barátnőm...két hétig tartott a történet :DDDD


Sajnos (basszus, de rossz nekem) jó fszi vagyok, és ő ezt nem bírta felfogni. Miért vagyok vele? (anyád miatt...) De hát ez nem az én problémám. Bizalom nélkül kapcsolatban lenni, az olyan, mint lankadt f'sszal b'szni :)

2014. márc. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
de tulajdonképpen könyvet is lehetne irni hány és hány ilyen eset volt a több mint 4 év alatt...Pedig szeretem!!és amugy jó a kapcsolatunk ezt leszémitva. nekem más már nem kell.
2014. márc. 7. 18:04
 6/31 A kérdező kommentje:
féltékenység oka: kb amikor összejöttünk kiderült h alulműködik a pajzsmirigye...felszedett jópár kg-t. és mindig hallgassam h jaj ezek milyen véknyak...pedig nekem igy is nagyon tetszik, nem foglalkozok plusz kg-al...a szerelem nem kg-ban mérhető...de ezt is több 100szor mindtam már neki....és ilyenkor persze kiba....ott ideges vagyok, nem birok nem kiabálni, de hiába lennék csendes...smieet se változtatna....ha ő magát nem fogadja el akármit tehetek...
2014. márc. 7. 18:06
 7/31 anonim ***** válasza:
Ketyós ez a csaj. Közös jövő, meg gyerek? Jól átgondoltad? Egész életedben minden áldott nap magyarázkodni, tűrni a baszogatást, minden ok nélkül, tényleg erre vágysz? És ez még semmi, ha felcsinálod és/vagy elveszed, akkor fogja magát igazán nyeregben érezni, onnantól fog igazán bedurvulni a szemétkedés.
2014. márc. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
az önbecsülése az semmi.rondénak látja magát, mindig azt mondja h milyen kövér közbe nem is...és amikor nekem esik még azt mondja h nekem kéne abbahagynom ezt....nem birja elviselni h a boltba járok....pedig lesz...om ki az eladó..én vásárolni megyek oda..meg amugy is mióta vele vok soha-senki-sehol se akart velem kikezdeni....senki...de hiába mondom neki.....áááá reménytelen.az idegem már tönkrement nagyon nagyon.....
2014. márc. 7. 18:10
 9/31 A kérdező kommentje:
ha dolgozok és nem irok 1 másfél órán belül akkor tuti csajozok a munkahelyen....a riba..kkal...és erre akárhogy reagálok nyűgös....és kiba...ik velem és nem főz rám...
2014. márc. 7. 18:12
 10/31 anonim ***** válasza:
Szerintem az az igazság hogy valójában neki tetszik az a lány, és nem akarja elhinni magáról hogy ilyen beteg/ leszbikus.
2014. márc. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!