Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan írjak rá egy ismeretlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá egy ismeretlen lányra, aki biztosan nem emlékszik rám?

Figyelt kérdés

a későbbiekben hogyan vezéreljem a beszélgetést?

az értelmes válaszokat köszönöm


2014. márc. 7. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd azt, hogy "emlékszel még rám?"... S ha nem, akkor barkóbázhattok, amíg kitalálja :D Vagy megmondod, és nosztalgiáztok egyet, majd kerül más téma biztosan.
2014. márc. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Szasz, mizu?" Amúgy ha régen beszéltetek, akkor írj neki egy olyat, hogy "XY, te is változtál egy keveset az utóbbi időben", persze csak akkor, ha előtte jóban voltatok. Utána leesik neki, aztán mehet a menet.
2014. márc. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát ha nekem valaki azt írná, hogy "Szasz, mizu?" az utolsó gondolatom lenne, hogy beszélgessek vele.... hogy lehet ilyen szót használni?? "Szasz" bmeg mint vmi idióta.


Sztem nyugodtan írj neki annyit, hogy szia, emlékszel még rám? ha nem, akkor meg elmondod hogy ki vagy. nem kell bonyolítani.

egyébként én mindig rossznak tartottam azt ha valaki ennyire megtervezi h később miről beszélgessen a másikkal. olyan mesterkélt. majd jön úgyis, ha meg nem, akko nem vagytok egy hullámhosszon, ennyi.

2014. márc. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*akkor
2014. márc. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!